Sporto kino festivalis: Atidarymo filmai

Festivalis
Originalus pavadinimas

Trumpametražių filmų programa

Trukmė
83
Subtitrai

lietuvių k.

Trumpametražių filmų programa

Kartu su energija (angl. The energy within) - trumpametražis dokumentinis filmas apie kojos netekusią moterį, kuri visuomet svajojo būti garsia atlete. Net ir po įvykusios nelaimės ji randa jėgų ir įkvėpimo toliau siekti savo svajonės padedant ją supantiems žmonėms ir randant įkvėpimą savo širdyje.

Režisierius: Samuel de Ceccatty     Šalis: Didžioji Britanija     Trukmė: 18 min

Ar tu tinklinis? (angl. Are you volleyball) - istorija apie prieglobsčio Irake ieškotojus, kurie karo metu praradę ne tik viską, ką turėjo, tačiau ir vidinę ramybę, vistiek nenustoja ieškoti savo vietos po saule. Galiausiai veikėjai atsiduria pasienio zonoje ir štai čia prasideda jų tikroji kelionė.

Režisierius:  Mohammad Bakhshi, Saeid Ahanj    Šalis: Irakas    Trukmė: 14 min

Žaidimas (angl. Game) - tipinės daug keliaujančios amerikiečių šeimos gyvenimo istorija, kurioje pasakojama, kaip į naują miestą atvykęs vaikas bando įsilieti į nepažįstamų žmonių būrį ir toliau pildyti savo gyvenimo svajonę - žaisti krepšinį.

Režisierius: Jeannie Donohoe   Šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos   Trukmė: 16 min

Aštresnis kardas (angl. A sharper sword) - dokumentinis pasakojimas apie pirmąjį tamsiaodį fechtavimosi sporto olimpinį vicečempioną, kuriame savo kelią sėkmės link pasakoja ne tik pats sportininkas, tačiau ir jo treneris. Pasakojimas apie pasiaukojimą savo pašaukimui, draugystei ir kaip svarbu yra ne tik imti, tačiau ir duoti.

Režisierius: Olivier Bernier  Šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos   Trukmė: 10 min

Nieko nėra neįmanomo (Chris Vos) - dokumentinis pasakojimas apie neįgalų olandų paralimpietį snieglentininką ir jo gyvenimo istoriją: jo tėvų išgyvenimus po šiurpios avarijos, sunkų gyvenimo laikotarpį, kuriame reikėjo priimti sudėtingus sprendimus, bei kaip visa tai išvirto į olimpinį sidabro medalį Pjongčango olimpinėse žaidynėse.

Režisierius: Leon Bellaart   Šalis: Nyderlandai   Trukmė: 25 min

Po filmo diskusija ir susitikimas su festivalio svečiais. 

Registracija: https://goo.gl/forms/QibvTYFTNXhUpngq1