Namas, kurį pastatė Džekas

Diskusija
Originalus pavadinimas

The house that Jack built

Šalis

Danija, Prancūzija, Vokietija

Metai
2018 m.
Žanras
Psichologinis, siaubo
Trukmė
155
Cenzas
N-18
Originalo kalba

anglų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Lars von Trier
Scenarijaus autorius
Lars von Trier
Prodiuseris
Louise Vesth, Jonas Bagger, Piv Bernth, Peter Aalbæk Jensen, Marianne Slot
Operatorius
Manuel Alberto Claro
Garso takelis
Víctor Reyes
Vaidina

Matt Dillon, Bruno Ganz, Uma Thurman, Siobhan Fallon, Hogan Sofie Gråbøl, Riley Keough, Jeremy Davies

Po filmo peržiūros kviečiame prisijungti prie filmo DISKUSIJOS, kuri vyks kavinėje Green Cafe (Laisvės al. 80). Diskusiją ves „Kauno Žinių” vyr. redaktorius Saulius Rimkus.

Didysis provokatorius režisieriaus Lars von Trier šokiravo Kanų kino festivalio auditoriją šiurpinančia psichologine siaubo drama „Namas, kurį pastatė Džekas“.

Po daugiau nei šešerių metų į šį festivalį sugrįžęs režisierius įtraukia į intelektualaus serijinio žudiko pasaulį, kurį įkūnija aktorius Matt Dillon.

Filmo veiksmas nukelia žiūrovą į 8-9 dešimtmečio Vašingtoną, kuriame Džekas vykdo kraupias žmogžudystės, o jas atlieka vidinis jo demonas Verge (akt. Bruno Ganz). Žudikas jau filmo pradžioje susiduria su ne pačia maloniausia moterimi, kurią nuostabiai suvaidina Uma Thurman, ir ši pradeda jį įtarinėti esant serijiniu žudiku. Ji, žinoma, neklysta. Tačiau Džekas pasiruošęs atsakyti – jo vidinis demonas viską laiko savo rankose.

Filmo režisierius persona non grata paskelbtas „Auksinės palmės šakelės“ laimėtojas Lars von Trier atskleidžia dvylika metų psichozės, tamsos ir kruvinų mirčių.

 

Vaizdo įrašai