„Žmogus-voras“ A.Garfieldas G.Coppolos filme „Meinstrymas“ virto interneto šoumenu

Davido Fincherio filmas „Socialinis tinklas“ davė pradžią o „Žmogus-voras“ britų aktorių Andrew Garfieldą galutinai pavertė Holivudo žvaigžde. Paparaciai ištisus metus persekiojo aktorių ir jo tuometinę partnerę Emmą Stone, o sensacingos antraštės skalambijo apie kiekvieną poros žingsnį. Praėjus septyneriems metams po šlovę atnešusio filmo, į kompromisus neinantis A.Garfieldas stačia galva nėrė į socialinius tinklus ir sukūrė dar kine neregėtą vaidmenį Gia Coppolos filme „Meinstrymas“ („Mainstream“, 2020), kurį išvysti galėsite jau gegužės 21 d.

„Vienas nemaloniausių veikėjų kino istorijoje“, – taip „Indiewire“ kino kritikas Nicholas Barberis apibūdino aktoriaus suvaidintą Linką, bet tuoj pat pridėjo, kad aktorius nustebino sugebėjimu taip įsijausti į vaidmenį. Linką, trolinantį influencerius, Los Andželo gatvėse filmuodama pastebi barmene dirbanti jauna mergina Franki (Maya Hawke) ir iškart suuodžia: šis veikėjas susprogdins internetą. Sukirtę rankomis, jiedu pradeda kurti satyrinius vaizdo įrašus, kurie pritraukia milijonus peržiūrų ir vis daugiau Linką sekančių gerbėjų. Kuo labiau auga Linko populiarumas, tuo labiau jis primena savo paties parodijuojamus interneto veikėjus. O gal jis visada toks ir buvo?

A.Garfieldas ir G.Coppola (Francis Ford Coppolos anūkė) pirmą kartą apie filmą pradėjo galvoti prieš penkerius metus, kai užsidaręs Manheteno bute aktorius ruošėsi vaidinti vienuolį Martino Scorceses filme „Tyla“. Jį iškart patraukė galimybė turėti visišką laisvę ir elgtis aikštelėje kaip niekad anksčiau: „Filmavimo metu dariau dalykus, kurių niekada nesu daręs namie ar savo privačiame gyvenime. Tame buvo kažkas labai išlaisvinančio ir patrauklaus“, – „Los Angeles Times“ teigė aktorius. Viena iš tokių scenų A.Garfieldo atmintyje tikriausiai išliks visam gyvenimui. Aktoriui, praktiškai nuogam, teko bėgti per Holivudo bulvarą, kur jį stebėjo miesto turistai ir praeiviai. Prisimindamas tą dieną, aktorius pasakojo, kaip vos iš baimės neapsivėmė: „Jaučiausi lyg važinėdamas amerikietiškais kalneliais. Sakiau sau: „Aš nenoriu to daryti. Tuoj mirsiu.“ Tačiau po vieno bandymo režisierė prašė dar bent penkių pakartojimų. Sumušdamas delnais su turistais, jis tarsi apsvaigęs visiems šaukė: „Ar supranti mane, mažule?“

Beprotišką filmo atmosferą nusako vien tai, kad jame trumpai pasirodo ir „Jackass“ bendrakūrėjas ir žvaigždė Johnny Knoxville, kuris atlieka savo reputacijai tikrai nenusileidžiantį vaidmenį. Be jo „Meinstryme“ matysime ir tikrus skandalingus „Youtube“ kūrėjus: Jake Paulą, Patricką Starrr ir Juanpa Zurita. A.Garfildui kompaniją filme palaiko jaunoji aktorė Maya Hawke, suvaidinusi Franki. Po pasirodymo trečiajame „Keisti dalykai“ sezone, ji iškart įgavo 3 milijonų gerbėjų bazę „Instagrame“. Holivudo žvaigždžių Umos Thurman ir Ethano Hawke dukra jau spėjo suvaidinti ir Quentino Tarantino „Vieną kartą Holivude“, o dabar savo talentą rodo ir G.Coppolos filme.

Be kompromisų satyriškas, juokingas ir įtraukiantis Meinstrymas“ kino teatruose jau nuo šio penktadienio, gegužės 21 d.
Filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=T3QZywqJyJU