Žiemos ekranai: Neįmanoma meilė

Festivalis
Originalus pavadinimas

Un amour impossible

Šalis

Prancūzija

Metai
2018 m.
Žanras
Drama
Trukmė
135
Cenzas
N-16
Originalo kalba

prancūzų k.

Subtitrai

lietuvių ir anglų k.

Režisierius
Catherine Corsini
Apie režisierių

Režisierė ir scenaristė Catherine’a Corsini (1956) yra sukūrusi dešimt pilnametražių vaidybinių filmų, daugelis iš jų buvo pristatyti Kanų kino festivalyje. Trys pasauliai (2012) laimėjo geriausio scenarijaus apdovanojimą Namiūro frankofoniško kino festivalyje, Vasara (2015) buvo apdovanotas Lokarno kino festivalyje.  Neįmanoma meilė (2018) - naujausias Corsini filmas, įvertintas geriausios ekranizacijos nominacija Cezario apdovanojimuose.

Vaidina

Virginie Efira, Niels Schneider, Jehnny Beth

XXa. 50-ųjų metų pabaiga, provincijos miestelis Prancūzijos centre. Kukli biuro darbuotoja Rachel’ė užmezga romaną su turtingu ir išsilavinusiu Philippe’u. Mylimieji priklauso skirtingiems socialiniams sluoksniams, ir tai lemia greitą aistringų santykių baigtį. Rachel’ė augina jų dukrą viena, ir kantriai viliasi, kad vieną dieną Philippe’as sugrįš į dukros gyvenimą. Tačiau ilgai lauktas dukros ir tėvo susitikimas bus pažymėtas kraujomaišos žaizda – paslaptimi.

Jautrioje ir subtilioje Christine’os Angot autobiografinio romano ekranizacijoje režisierė Catherine’a Corsini sudėtingą temą nagrinėja be sentimentalaus melodramatiškumo, atvirai ir drąsiai.