Žiemos ekranai: Edmundas

Festivalis
Originalus pavadinimas

Edmond

Šalis

Prancūzija, Belgija

Metai
2018 m.
Žanras
Istorinė komedija
Trukmė
110
Cenzas
N-7
Originalo kalba

prancūzų k.

Subtitrai

lietuvių ir anglų k.

Režisierius
Alexis Michalik
Apie režisierių

Aktorius, scenaristas, rašytojas, teatro ir kino režisierius Alexis Michalik’as (1982) Prancūzijoje išgarsėjo su labai sėkmingais autorinių pjesių pastatymais Paryžiaus teatruose, buvo ne kartą apdovanotas prestižiniuose Molière‘o teatro apdovanojimuose. Pagal pjesę, tuo pačiu pavadinimu, filmas Edmundas (2018) – tai pirmas ir labai sėkmingas režisieriaus bandymas užkariauti kino pasaulį. Filmas sulaukė puikių kino kritikų ir publikos vertinimų Prancūzijoje.

Vaidina

Thomas Solivérès, Olivier Gourmet, Tom Leeb, Lucie Boujenah, Mathilde Seigner, Clémentine Célarié, Igor Gotesman

1897-ieji metai, svaigus ir bohemiškas Belle Epoque laikmetis Paryžiuje. Jauną rašytoją Edmond’ą Rostand’ą kamuoja įkvėpimo stygius, jau antrus metus jis nieko neparašo. Kai garsus aktorius Constant’as Coquelin’as paskelbia vaidinsiantis jo naujoje pjesėje, rašytojui nelieka nieko kito, tik sukurti naują veikalą... per tris savaites!

Po stulbinančios sėkmės sulaukusio spektaklio tuo pačiu pavadinim, aktorius, scenaristas, rašytojas ir režisierius Alexis Michalik’as nuotaikingą ir elegantišką pjesę apie teatro užkulisius ir kūrybą taip pat sėkmingai perkelia į didžiuosius ekranus.