VASAROS EKRANAI LAUKO KINE: Tedis

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Teddy

Šalis

Prancūzija

Metai
2020 m.
Žanras
siaubo komedija
Trukmė
88
Cenzas
N-16
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma
Apie režisierių

Broliai dvyniai Ludovicas ir Zoranas Boukherma (1992) savo pirmus trumpametražius filmus režisavo drauge su Marielle Gautier ir Hugo Thomas. Jų darbai 2014-aisiais metais buvo apdovanoti svarbiausiame trumpųjų filmų festivalyje Clermont-Ferrand. Keturiese jie režisavo ir pirmąjį vaidybinį filmą „Willy pirmasis“ (2016), kurio premjera įvyko Kanų kino festivalio paralelinėje programoje, o Dovilio kino festivalyje filmas pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą. Į oficialią Kanų kino festivalio programą įtrauktas „Tedis“ – tai brolių dueto režisūrinis debiutas, jau pelnęs kelis apdovanojimus tarptautiniuose festivaliuose. 

Vaidina

Anthony Bajon, Ludovic Torrent, Christine Gautier, Noémie Lvovsky

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Prancūzijos Pirėnų kalnų gyvenvietės ūkininkus į neviltį varo naktinės laukinių žvėrių atakos. Čia gyvenantis devyniolikmetis Tedis glaudžiasi pas globėjus ir dirba masažo salone. Jo mergina Rebeka netrukus baigs mokyklą ir prasidės nerūpestingos, įprastos jų vasaros atostogos drauge. Vieną pilnaties naktį Tedį užpuola laukinis žvėris, ir jis ima justi neįprastus, vis ūmėjančius žvėriškus impulsus. 

Žanrinio kino kodus ir juodo humoro elementus puikiai perpratę dvyniai režisieriai kuria unikalaus braižo autorinį kiną, kurio centre – paslaptingos kūno transformacijos, bauginančiai įtaigiai įgyvendintos jauno, bet tarptautinio pripažinimo jau sulaukusio aktoriaus Antony Bajon. 

 

Vaizdo įrašai