VASAROS EKRANAI LAUKO KINE: Milžiniška

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Enorme

Šalis

Prancūzija

Metai
2019 m.
Žanras
Komiška drama
Trukmė
101
Cenzas
N-16
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Sophie Letourneur
Apie režisierių

Sophie Letourneur (1978) studijavo taikomuosius menus prestižinėse meno mokyklose, ten sukūrė keletą eksperimentinių filmų, meno instaliacijų ir dokumentinių filmų. Trumpametražiai filmai „Kaukėtas jūreivis“ (2011) ir „Makaronai“ (2012) buvo pristatyti Lokarno kino festivalyje, o debiutinis ilgametražis vaidybinis filmas „Gyvenimas rančoje“ (2009) Belforto kino festivalyje pelnė žiūrovų simpatijas ir geriausio filmo apdovanojimą. Letourneur ketvirtąjį vaidybinį filmą „Milžiniška“ kino žurnalas „Cahiers du Cinéma“ įtraukė į geriausių 2020-ųjų filmų dešimtuką.

Vaidina

Marina Foïs, Jonathan Cohen

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Pasaulinio garso pianistės virtuozės Klaros dienotvarkė – tai įtemptas kelionių ir koncertų maratonas. Viskas griežtai suplanuota jos vyro, agento, asmeninio asistento ir tobulėjimo trenerio Frederiko. Jų santykiai tobulai harmoningi, nes abu nenori turėti vaikų... Kol tėviški instinktai ima kankinti keturiasdešimtmetį vyrą. Tėvystė tampa svarbiausiu Frederiko tikslu, pateisinančiu drastiškas priemones: jis ne tik slapta suplanuoja Klaros nėštumą, bet ir imasi nėščiosios vaidmens.

Jean Vigo apdovanojimą už geriausią metų filmą gavusi komedija drąsiai jungia skirtingų žanrų elementus, nuo burleskos iki dokumentikos. Tai nenuspėjamo humoro dozė ir originali refleksija apie lyčių vaidmenis bei stereotipus visuomenėje.

Vaizdo įrašai