VASAROS EKRANAI LAUKO KINE: Antuanetė Sevenų kalnuose

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Antoinette dans les Cevenne

Šalis

Prancūzija

Metai
2020 m.
Žanras
Komiška drama
Trukmė
97
Cenzas
N-13
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Caroline Vignal
Apie režisierių

Studijuodama La Fémis kino ir televizijos mokykloje, Caroline Vignal sukūrė savo pirmąjį vaidybinį filmą „Kitos merginos“ (2000), kuris buvo pristatytas Kanų kino festivalio paralelinėje programoje. Režisierė kurį laiką rašė radijo laidų, kino ir televizijos filmų scenarijus. Po ilgos pertraukos Vignal sukūrė antrąjį vaidybinį filmą „Antuanetė sevenų kalnuose“ (2020), kuris buvo įtrauktas į Kanų kino festivalio oficialią programą ir buvo vienas sėkmingiausių filmų Prancūzijoje 2020-aisiais.

Vaidina

Laure Calamy, Benjamin Lavernhe, Olivia Côte

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Pradinių klasių mokytoja Antuanetė nesitveria džiaugsmu – tuoj prasidės taip lauktos vasaros atostogos su meilužiu Vladimiru. Tačiau nusivilti tenka su kaupu – mylimasis iškeičia romantišką kelionę dviese į žygį su žmona ir dukra Sevenų kalnuose. Ne Antuanetės būdui taip lengvai pasiduoti, ji nutaria sekti jų pėdomis, bet vietoj planuoto slapto susitikimo su Vladimiru, ji susipažįsta su Patriku. Šis nepaklusnus asilas taps ištikimu partneriu nesklandumų ir komiškų situacijų nestokojančiame žygyje po kalnų takelius pietų Prancūzijoje. 

Ši prancūzų širdis pavergusi, į Kanų kino festivalio programą atrinkta žaisminga komedija – tai stiprus režisūrinis Caroline Vignal sugrįžimas po dvidešimtmečio pertraukos. Išraiškinga ir ritminga Laure Calamy vaidyba pavergia komišku nuoširdumu. 

Vaizdo įrašai