SKANDINAVIJOS DIENOS: Nežinomas meistras (One Last Deal)

Nemokamai
Originalus pavadinimas

Tuntematon mestari / One Last Deal

Šalis

Suomija

Metai
2019 m.
Žanras
Drama
Trukmė
95
Originalo kalba

suomių, švedų

Subtitrai

anglų / English

Režisierius
Klaus Härö
Vaidina

Heikki Nousiainen, Pirjo Lonka, Amos Brotherus

„Skandinavijos dienų“ proga kviečiame į nemokamą suomiško filmo „Nežinomas meistras“ seansą. Filmas bus rodomas originalo kalba su angliškais subtitrais. / During "Scandinavian Days", we invite you to a free screening of the Finnish film "One Last Deal". The film will be shown in the original language with English subtitles.

Nemokamus bilietus galima atsiimti kino teatro kasoje darbo laiku (iki pat seanso pradžios). / Free tickets can be picked up at the cinema box office (until the start of the screening). 

Senstantis meno galerijos savininkas Olavi Launio planuoja išeiti į pensiją. Jo galerija Helsinkio Bulevardi bulvare savo geriausias dienas jau išgyveno. Didesni, jaunesni ir guvesni meno prekiautojai bei aukcionai baigia užgožti jo verslą. Olavi pasiduoda likimui, nors atsisakyti galerijos yra baisu. Atsitiktinai meno aukcione Olavi pamato paveikslą, kuris, jo nuomone, yra vertas daug daugiau, nei jo pradinė kaina. Pabunda prekeivio meno kūriniais instinktai ir Olavi nusprendžia imtis paskutinio sandorio, kad užsitarnautų padorią pensiją ir kolegų įvertinimą. Tam, kad įgyvendintų savo svajonę, Olavi turės susidurti su savo praeities skauduliais ir dar kartą išduoti artimuosius.

Vaizdo įrašai