Sidabrinė sruoga: Dieviškoji tvarka

Originalus pavadinimas

Die göttliche Ordnung

Šalis

Šveicarija

Metai
2017 m.
Žanras
Drama
Trukmė
96
Cenzas
N-13
Originalo kalba

šveičarų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Petra Biondina Volpe
Vaidina

Marie Leuenberger , Maximilian Simonischek , Rachel Braunschweig

VIETŲ NEBĖRA!

Spalis - senjorų mėnuo. Visus senjorus, mylinčius kiną, kviečiame švęsti sidabrines sruogas Kauno kino centre „Romuva“. Pristatome nemokamų filmų programą „Sidabrinė sruoga“, kurioje - keturi specialiai atrinkti filmai, pasakojantys skirtingas, įkvepiančias herojų istorijas. Įėjimas nemokamas, tačiau BŪTINA atsiimti kvietimą kasoje, parodžius senjoro pažymėjimą. 

1971-ieji metai, Šveicarija – rojus žemėje. Ypač, jei esi moteris. Tu neturi apsispręsti, už ką balsuoti parlamento rinkimuose. Už tave sprendžia vyrai. Tu neturi dirbti. Tave išlaiko vyras. Net jei esi baigusi teisės studijas. Net jei geografijos atlasą moki mintinai, o vietinė kelionių agentūra kaip tik ieško darbuotojo. Koks tikras vyras leis dirbti savo žmonai? Tavo dienos bėga ramiai, vienodai ir nuspėjamai – rūpinantis vaikais, skalbiant, verdant maistą, tvarkant namus ir tylint. 

Tačiau šalyje padvelkia permainų vėjas. Jauna mama ir namų šeimininkė Nora ima abejoti nusistovėjusia tvarka. Neteisybės ir bejėgiškumo pojūtis įtraukia Norą į kovos už moterų teises sūkurį. Ji supranta: tylėdama nieko nepakeis. Kas nugalės –  patriarchališkos tvarkos šalininkai ar moterų drąsa, draugystė ir vieningumas?

Vaizdo įrašai