Šarlis Aznavūras

Originalus pavadinimas

Aznavour by Charles

Šalis

Prancūzija

Metai
2019 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
83
Cenzas
N-13
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Marc di Domenico, Charles Aznavour
Scenarijaus autorius
Marc di Domenico, Charles Aznavour
Vaidina

Romain Duris, Marie Montoya, Michel Klochendler

1. Kaukių, dengiančių nosį ir burną dėvėjimas yra privalomas kino salėje ir kitose kino teatro patalpose.
2. Į kino seansus iki rugsėjo 30 d. bilietų prekyba vyksta TIK INTERNETU puslapyje www.kcromuva.lt. Kino teatro fizinė kasa iki rugsėjo 30 d. NEDIRBS.
3. Prašome atvykus dezinfekuoti rankas bei laikytis saugių 1 metro atstumų tarp žmonių visose kino teatro patalpose.
4. Jeigu po apsilankymo Kauno kino centre „Romuva“ sužinojote, kad sergate virusu, labai prašome mus informuoti, kad galėtume imtis priemonių, skirtų užkirsti kelią viruso plitimui.

„Matėte mane scenoje, iš toli, iš arčiau… Matėte nuotraukose, iš kurių, tarytum, susideda mano gyvenimas. Matėte mane, bet nenumanote, kad ir aš jus mačiau.“ Charles Aznavour

Charles’is Aznavouras (tikr. Shahnouras Varinagas Aznavourianas) – legendinis armėnų kilmės prancūzų šansonjė, kompozitorius, aktorius, kurio dainos plačiai pasklido po visą pasaulį: per bene 80 metų trukusią karjerą Prancūzijos Franku Sinatra vadintas dainininkas surengė koncertus 90-yje pasaulio šalių, nuo JAV iki Japonijos, pardavė daugiau nei 180 mln. įrašų. „Labiau dainuojančiu aktoriumi nei vaidinančiu dainininku“ save laikęs kūrėjas sukūrė vaidmenis daugiau nei 70 kino juostų. 1998 m. CNN televizija jam skyrė „Amžiaus scenos artisto“ vardą.

2018 m., būdamas 94-ių, dainininkas paliko šį pasaulį. Mažai kas žino, kad nuo 1948 m., kai iš Édith Piaf gavo dovanų savo pirmąją kamerą, Charles’is nebepaleido jos iš rankų. Kamera jį lydėjo visur – Aznavouras filmavo savo gyvenimą, o jo gyvenimas priminė filmą. Galbūt tokį, kokį sukūrė režisierius Marcas Di Domenico, kuriam paskutiniaisiais gyvenimo metais Aznavouras patikėjo iki tol nepaliestą savo videoarchyvą. „Šarlis Aznavūras“ – tai legendinio dainininko filmas-dienoraštis, iliustruotas žymiausiomis jo dainomis.

Vaizdo įrašai