ŠAKNYS

Nemokamai
Originalus pavadinimas

Roots

Šalis

Estija

Metai
2018 m.
Žanras
Vaidybinis
Trukmė
102
Cenzas
V
Originalo kalba

estų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
. Nora Särak, Aljona Suržikova, Kersti Uibo, Moonika Siimets, Anna Hints, Heilika Pikkov

Šešių Estijos moterų režisierių šeši trumpametražiai. Visos istorijos – itin asmeniškos. Apie pirmąją, didžiąją meilę, apie vaiko netektį, apie neištikimybę, apie trapius santykius su artimaisiais, apie senėjimą. Tai šeši skirtingi požiūriai atskleidžiantys kokią įtaką mūsų gyvenimams daro mūsų šeimos ir ką mes patys paliekame po savęs.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino centrai ir vėl kviečia pažinti kaimyninių šalių rinktinį kiną „Baltijos kino dienose“!Šiemet jau trečius metus organizuojama filmų programa žiūrovams rugpjūčio 21-23 d. vėl siūlys pažinti įdomiausius Baltijos šalių kino filmus, kvies juos į susitikimus su kūrėjais.

Visi „Baltijos kino dienų“ seansai bus NEMOKAMI.

Durys atidaromos 19:30  val. vietų skaičius ribotas, todėl į seansą paklius pirmieji eilėje. 

Prieš porą metų Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino institucijų inicijuotas projektas, siekiantis skatinti filmų sklaidą kaimyninėse šalyse, kasmet vis auga. Šiais metais Lietuvoje bus pristatyta dar daugiau kaimynų filmų: trys latvių ir net keturi estų vaidybiniai, dokumentiniai, animaciniai kino darbai.

Plečiasi ir renginio geografija Lietuvoje – šiemet „Baltijos kino dienos“ pirmą kartą vyks ne tik Vilniuje, bet ir Kaune!

Projektą Lietuvoje organizuoja:

Lietuvos kino centras