PICOS

Nemokamai
Originalus pavadinimas

Pizzas

Šalis

Latvija

Metai
2012 m.
Žanras
Vaidybinis
Trukmė
66
Cenzas
N-13
Originalo kalba

latvių k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Laila Pakalniņa

Paaugliai – septyniolikmetis Oskaras ir pilnametystės ką tik sulaukęs Matisas, dirba picų kepėjais. Ambicingiems vaikinams tai tik laikinas darbas. Jų planuose – dideli siekiai, tokie kaip, studijos prestižiniame Oksfordo universitete. Bet vienas vakaras aukštyn kojomis apvers visus jų planus, o šviesią ateitį aptemdys net kaltinimai pagrobus vaiką.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino centrai ir vėl kviečia pažinti kaimyninių šalių rinktinį kiną „Baltijos kino dienose“!Šiemet jau trečius metus organizuojama filmų programa žiūrovams rugpjūčio 21-23 d. vėl siūlys pažinti įdomiausius Baltijos šalių kino filmus, kvies juos į susitikimus su kūrėjais.

Visi „Baltijos kino dienų“ seansai bus NEMOKAMI.

Durys atidaromos 17:30  val. vietų skaičius ribotas, todėl į seansą paklius pirmieji eilėje. 

Prieš porą metų Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino institucijų inicijuotas projektas, siekiantis skatinti filmų sklaidą kaimyninėse šalyse, kasmet vis auga. Šiais metais Lietuvoje bus pristatyta dar daugiau kaimynų filmų: trys latvių ir net keturi estų vaidybiniai, dokumentiniai, animaciniai kino darbai.

Plečiasi ir renginio geografija Lietuvoje – šiemet „Baltijos kino dienos“ pirmą kartą vyks ne tik Vilniuje, bet ir Kaune!

 

Projektą Lietuvoje organizuoja:

Lietuvos kino centras