Pašėlusios gastrolės

5-8 klasė
Originalus pavadinimas

Los Bando

Šalis

Norvegija, Švedija

Metai
2018 m.
Trukmė
94
Cenzas
N-7
Originalo kalba

Norvegų

Subtitrai

lietuvių,anglų k.

Apdovanojimai

Berlyno kino festivalis; Tarptautinis Kristiansando vaikų kino festivalis – „Barn i Byen“ apdovanojimas; Zlyno tarptautinis kino festivalis – Vaikų žiuri apdovanojimas

Režisierius
Christian Lo
Apie režisierių

Christianas Lo studijavo kino meną Anglijoje ir dirba vienintelėje norvegų vaikų ir jaunimo kino gamybos bendrovėje „Filmbin“. Sukūrė keturis trumpametražius filmus vaikams, o pirmasis ilgametražis vaidybinis debiutas „Rafiki“ (2010) buvo pristatytas Berlyno kino festivalyje. „Pašėlusios gastrolės“ yra trečias režisieriaus ilgametražis vaidybinis filmas.

Scenarijaus autorius
Arild Tryggestad
Prodiuseris
Trine Aadalen Lo, Nicholas Sando
Operatorius
Bjørn Ståle Bratberg
Garso takelis
Eirik Myhr
Vaidina

Vera Vitali, Tage Johansen Hogness, Jonas Hoff Oftebro

Pakeisti roko istoriją ir tapti legendomis – sena Akselio ir Grimo svajonė. Kvietimas pasirodyti Norvegijos roko čempionate grupei „Los Bando Immortale“ turėtų su trenksmu atlapoti duris ir langus į sėkmę. Vienintelė bėda – Akselis nemoka dainuoti. Grimas negali geriausiam draugui pasakyti tiesos, todėl, pasikvietęs devynmetę smuikininkę Tildą ir lenktynininką Martiną, surengia ilgą koncertų turą šiaurės kryptimi. Pabėgimo planas virsta kelione brandos link su triumfu pabaigoje.

 

Rekomenduojama 5–8 kl. mokiniams.

Ugdymo sritys: dorinis, meninis ugdymas, bendrosios kompetencijos.

Vaizdo įrašai