Tapk gero kino gidu!

Jei Tau 16-21 metai, dievini kiną, domiesi kino pasaulio kūrėjais ir žvaigždėmis, seki ryškaus kino premjeras ir turi nuomonę apie rodomus ryškaus kino filmus, šis pasiūlymas – kaip tik tau! Iki rugsėjo 25 dienos 23 valandos pildyk kandidato anketą ir spalio 3-4 dienomis dalyvauk nemokamuose mokymuose Kaune. O po mokymų – drauge su bendraminčiais burkis į „Gero kino klubą“ klubą.

Mokymus ves: Timūras Augucevičius , Rytis Zemkauskas , Antanas Gluskinas , Gediminas Jankauskas, Tomas Genevičius, Jolita Linkevičiūtė, Inga Lebrikaite.

Po mokymų jaunimas bursis į “Gero kino klubą” „Romuvoje“, kur kurs atsiliepimus apie filmus ir juos talpins internetiniame dienoraštyje „Kinas Kaune“. Prisijunk ir tapk gero kino gidu!

„Jaunasis kino kritikas“ - tai projektas, siekiantis populiarinti autorinį kiną, bei auginti kritiškai mąstančią kinomanų kartą, kuri gebėtų reikšti savo mintis rekomenduodama filmus.

Projektą organizuoja Kauno kino centras „Romuva“. Projekto partneris - Vytauto Didžiojo universitetas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.