LAUKO KINAS: Visa tiesa apie divą

Kęstučio g. 62, vidinis kiemelis
Originalus pavadinimas

The Truth

Šalis

Prancūzija, Japonija

Metai
2019 m.
Trukmė
106
Cenzas
N-13
Originalo kalba

prancūzų, anglų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Hirokazu Kore-eda
Scenarijaus autorius
Hirokazu Kore-eda
Operatorius
Eric Gautier
Vaidina

Clémentine Grenier, Manon Clavel, Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus kelioms dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms bus atšauktas.

Naujajame „Vagiliautojų“ režisieriaus filme Catherine Deneuve vaidina Prancūzijos kino divą Fabijaną. Ši, įkopusi į aštuntąjį dešimtmetį, tęsia aktyvią karjerą ir mėgaujasi gerbėjų dėmesiu. Neišmatuojamo ego aktorei darbas visuomet rūpėjo labiau nei šeima. Fabijanai išleidus memuarus, iš Niujorko su šeima grįžta ilgai nematyta dukra Lumira (Juliette Binoche). Jų ryšio tvarumas yra neginčijamas, net jei tiesą apie jų bendrą praeitį dengia migla. Senas žaizdas atveriantis motinos ir dukros susitikimas bus kupinas lengvo humoro ir meilės žmogaus netobulumui.

„Pirmajame Hirokazu Kore-edos filme už Japonijos ribų net ir naujas kultūrinis fonas bei svetima kalba neužgožia jo nesupainiojamo stiliaus ir į žmogaus gelmes neriančių pasakojimų savitumo. Režisierius lieka ištikimas šeimos santykių temai, kur net tragiškos klaidos vaizduojamos šiltai ir empatiškai.“ (Aistė Račaitytė)

Vaizdo įrašai