LAUKO KINAS: Supernova

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Supernova

Šalis

Jungtinė Karalystė

Metai
2020 m.
Žanras
Romantinė drama
Trukmė
93
Cenzas
N-16
Originalo kalba

anglų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Harry Macqueen
Vaidina

Colin Firth, Stanley Tucci, Pippa Haywood, Peter MacQueen, Nina Marlin, Ian Drysdale, Sarah Woodward, James Dreyfus, Lori Campbell

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

„Oskaro“ laureatas Colin Firth bei nominantas Stanley Tucci pristato kritikų išskirtinai liaupsinamą dramą „Supernova“, kupiną šiltų jausmų ir tikrųjų gyvenimo vertybių. Kai dvidešimt metų kartu pragyvenę idealūs partneriai Semas ir Taskeris nusprendžia pakeliauti su senu kemperiu po Angliją aplankydami savo draugus, šeimą ir vietas iš praeities, gimsta naujas, gyvenimo sukurtas, šedevras, kurio liūdnai graži pabaiga, kurią jie pasirinko kartu, tik dar labiau sužibės. Palaiminti šeimos ir draugų, jie mėgsta humorą ir kultūrą, ir praleido kartu savo geriausius gyvenimo metus. Vis dėlto, kartais pakanka vieno neplanuoto įvykio, kad likimas perrašytų visą kartu sukurtą istoriją. Laukia paskutinis skyrius, kuris prasideda anksčiau nei planuota. Nors pabaiga, kurią kiekvienas slapta įsivaizdavo, bus visiškai skirtinga.

Tarsi tikra supernova, ši gyvenimo istorija kaip didžiulis sprogimas, įvykstantis žvaigždės evoliucijos pabaigoje, įrodys, kad kiekvienas galime gyventi savo sukurtos nuostabios visatos fone.

Vaizdo įrašai