LAUKO KINAS: Sniego daugiau nebus

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Never Gonna Snow Again

Šalis

Lenkija

Metai
2020 m.
Žanras
Drama, komedija
Trukmė
113
Cenzas
N-16
Originalo kalba

lenkų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Małgorzata Szumowska, Michał Englert
Scenarijaus autorius
Małgorzata Szumowska, Michał Englert
Vaidina

Alec Utgoff, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Vieną pilką, apniukusį rytą dideliame Rytų Europos mieste pasirodo paslaptingas masažuotojas iš Rytų vardu Ženia. Nešinas masažo lova, vienas po kito lanko vienodai atrodančius turtingų klientų namus. Nors gyvena pasiturimai, jie spinduliuoja vidiniu liūdesiu ir ilgesiu. Atėjūno rankos gydo, o akys įsiskverbia iki sielos gelmių. Rusiškas vyriškio akcentas jiems skamba tarsi daina iš praeities, atsiminimas iš tariamai saugesnės vaikystės. Ar pavyks Ženiai išgelbėti juos iš jų pačių tamsos?

„Kiek žiemų pasitikome klausdami, ar šiais metais pasnigs? Kiek kartų girdėjome diagnozę, kad jau daug metų nesnigo taip kaip anksčiau? Režisierė Małgorzata Szumowska, prismaigstydama nuorodų į gerai žinomus filmus, kuria ironišką pasakėčią apie šiuolaikinį žmogų ir jo santykį su aplinka." (Mantė Valiūnaitė)

Vaizdo įrašai