LAUKO KINAS: Šarlatanas

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Charlatan

Šalis

Čekija, Airija, Lenkija, Slovakija

Metai
2020 m.
Žanras
Drama
Trukmė
118
Cenzas
N-13
Originalo kalba

čekų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Agnieszka Holland
Scenarijaus autorius
Marek Epstein
Vaidina

Jan Vlasák, Joachim Paul Assböck, Juraj Loj, Ivan Trojan, Josef Trojan, Jana Kvantiková, Martin Mysicka, Marek Epstein, Jan BudarClaudia Vaseková

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Janas Mikolašekas – valios ir atjautos įsikūnijimas. Jis talentingas, jautrus, atkaklus ir paslaptingas. Patikimas gydytojas, kuriam pakanka žvilgtelėti į ligonio šlapimą, kad suprastų, kokia liga jį kamuoja. Garsas apie jį pasklinda po visą Čekoslovakiją, atsidūrusią dviejų politinių jėgų rankose. Saugomas ir išnaudojamas nacionalsocialistų bei komunistų, Janas gali apeiti sistemą, bet postalinistiniais metais situacija tampa nenuspėjama, ir jo saugumui iškyla rimtas pavojus. Režisierė tęsia vieną svarbiausių savo kūrybos temų ir tyrinėja, kaip asmeninio ir politinio gyvenimo priešprieša veikia įprastoms normoms nepaklūstančio individo likimą.  

Vaizdo įrašai