LAUKO KINAS: QT8: Quentin Tarantino

Kęstučio g. 62, vidinis kiemelis
Originalus pavadinimas

QT8: Quentin Tarantino

Šalis

JAV

Metai
2019 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
103
Cenzas
N-16
Originalo kalba

anglų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Tara Wood
Scenarijaus autorius
Tara Wood
Prodiuseris
Tara Wood, Jake Zortman
Operatorius
Jake Zortman
Vaidina

Quentin Tarantino, Jennifer Jason Leigh, Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Jamie Foxx, Kurt Russell, Christoph Waltz, Lucy Liu, Tim Roth

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus kelioms dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms bus atšauktas.

Kino genijus, kultinis režisierius ir ryškiausias XXI a. kino kūrėjas – tai tik keletas epitetų, kuriais apibūdinamas legendinis amerikiečių režisierius Quentin Tarantino. Kovo 6-ąją Lietuvoje pradedamas rodyti apie jį sukurtas dokumentinis filmas „QT8: Quentin Tarantino“, žiūrovus kviečiantis į dokumentinę kelionę po legendos pasaulį.

Filmo kūrėjai leidžiasi Q. Tarantino kūrybos ir gyvenimo labirintais, narstydami aštuonis pirmuosius režisieriaus filmus. Žiūrovų laukia dar negirdėtos istorijos, niekur nerodyti filmų kadrai ir užkulisiai bei pikantiškiausi komentarai apie Q. Tarantino. Tikindami, jog „Holivude visada bus kraujo, glamūro ir intrigų“, filmo kūrėjai kalbina režisieriaus draugus, kolegas ir garsiausius jo filme vaidinusius aktorius. Mintimis apie darbą su žmogumi, kuriam neegzistuoja žodis „neįmanoma“ dalinasi Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Jamie Foxx, Kurt Russell, Christoph Waltz, Tim Roth ir daugelis kitų, jo filmuose pasirodžiusių ne vieną sykį.

Vaizdo įrašai