LAUKO KINAS: Mergina ir voras

Europietiško kino kelionės
Originalus pavadinimas

Das Mädchen und die Spinne

Šalis

Šveicarija

Metai
2021 m.
Žanras
Drama
Trukmė
119
Cenzas
N-13
Originalo kalba

vokiečių

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Ramon Zürcher, Silvan Zürcher
Vaidina

Henriette Confurius, Liliane Amuat, Ursina Lardi

Projektas „Europietiško kino kelionės“ dovanoja nemokamą filmo „Mergina ir voras“ seansą. Nemokamus bilietus į renginį galima atsiimti kino teatro kasoje darbo laiku.

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Berlyno kino festivalyje kritikų „Fipresci“ prizu apdovanotas filmas – sinefiliškas desertas, pasiilgusiems kokybiško ir nepriklausomo kino. Liza išsikrausto iš buto, kuriame gyveno su savo kambarioke Mara. Pakuojamos dėžės, susipažinimai su naujais kaimynais ir atsisveikinimai su senaisias – banalūs kasdienybės ritualai, talentingų režisierių dueto rankose virstantys meilės, ilgesio, išsiskyrimo nerimo ir pavydo simboliais. Visi filmo veikėjai tarpusavyje flirtuoja taip, kaip režisieriai flirtuoja su savo žiūrovais – erzindami, kurdami intrigą, palikdami atvirus klausimus ir norą sužinoti daugiau. 

Šis seansas yra kartu su „Lokys, liūtas ir šakelė“ organizuojamo projekto „Europietiško kino kelionės“ dalis. Projekto seansai kviečia pažinti ir pamilti skirtingų Europos šalių kiną bei originaliausius filmus išvysti išankstinių premjerų metu. Projektas yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. 

Vaizdo įrašai