LAUKO KINAS: Meilės reikalai

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Les choses qu'on dit, les choses qu'on fait

Šalis

Prancūzija

Metai
2020 m.
Žanras
Drama, romantinis
Trukmė
122
Cenzas
N-13
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Emmanuel Mouret
Scenarijaus autorius
Emmanuel Mouret
Vaidina

Camélia Jordana, Niels Schneider, Émilie Dequenne, Vincent Macaigne, Jenna Thiam, Guillaume Gouix

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta.

Ar visada darome tai, ką sakome, ir ar tikrai sakome tai, ką iš tiesų darome? Trečią mėnesį nėščia Dafnė atostogauja Prancūzijos provincijoje ir sulaukia vaikino pusbrolio Maksimo vizito. Laukdami prisijungsiančio Fransua, per ilgus pasivaikščiojimus Dafnė su Maksimu atvirai dalijasi istorijomis apie buvusius romantinius santykius. Šie intymūs momentai palengva veda prie dar vieno jų meilės romano. Nekaltos melagystės ir niekaip neišmokstamos pamokos pina netikėtų posūkių ir subtilaus humoro kupiną istoriją.

„Emmanuelis Mouret yra absoliutus romantinių komedijų meistras. Dviejų nepažįstamųjų susitikimas pripildo ekraną aistros, romantikos, elegancijos, spontaniškumo ir kitų nuo gero prancūziško kino neatsiejamų elementų, garantuosiančių, kad puikiai praleisite laiką." (Aistė Račaitytė)

Vaizdo įrašai