LAUKO KINAS: Meilės laukimas

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

Fa yeung nin wah

Šalis

Honkongas

Metai
2000 m.
Žanras
Drama
Trukmė
98
Cenzas
N-13
Originalo kalba

kantoniečių

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Wong Kar-wai
Vaidina

Maggie Cheung, Tony Leung, Lai Chin, Rebecca Pan

 

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

7-ojo dešimtmečio Honkongas. Kaimynai žurnalistas Čou ir sekretorė Cen sužino, kad jų antrosios pusės užmezgusios romaną. Ieškodami paguodos, jie ima vis daugiau bendrauti, kartkarčiais išsinuomoję viešbučio kambarį drauge kuria karinį romaną. Pajutę užgimusius jausmus, jie, įskaudinti sutuoktinių išdavystės, nusprendžia nepasielgti taip pat, ir įstringa amžinoje įsimylėjimo būsenoje. Garsiausias režisieriaus filmas taip pat buvo ir sunkiausias – filmavimai užtruko dvejus metus, o montažas buvo baigtas tik filmo premjeros Kanuose išvakarėse.

Naktinis miestas, nepriekaištingai parinkta muzika, šuoliuojantis laikas ir nepasotinamas ilgesys – Wong Kar-wai’aus braižas pavertė jį pasauline sensacija ir vienu žinomiausiu Honkongo Naujosios bangos režisieriumi. Ilgesingumas jo filmuose kone apčiuopiamas – herojų jausmai dažnai perkeliami į objektus ir maistą, kad ir muilo gabalėlį ar konservuotų ananasų skardinę. Nedidelė filmografija apima visą žanrų spektrą – nuo melodramos iki trilerio ar mokslinės fantastikos.  Kartu su kino teatru „Skalvija“ pristatome restauruoto Wong Kar-wai’aus filmo retrospektyvinį seansą.

Vaizdo įrašai