LAUKO KINAS: Kaimynai

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje
Originalus pavadinimas

The People Upstairs

Šalis

Ispanija

Metai
2020 m.
Žanras
Komedija
Trukmė
82
Cenzas
N-16
Originalo kalba

ispanų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Cesc Gay
Scenarijaus autorius
Cesc Gay
Vaidina

Javier Cámara, Griselda Siciliani, Belén Cuesta, Alberto San Juan

DĖMESIO! Bilietų prekyba į šį filmą bus paskelbta likus 1-2 dienoms iki seanso pradžios (sekant orų prognozes). Bilietus bus galima įsigyti tik internetu. Filmo seansas esant blogoms oro sąlygoms (stiprus vėjas, lietus) bus atšauktas. Esant silpnam lietui seansai vyksta. 

Kartais norint įpūsti ugnelės į prigesusį jausmų židinį užtenka pasikviesti į svečius kaimynus. Penkiolika metų trunkanti Chulijaus ir Anos santuoka matė ir geresnius laikus. Jie nebežiūri vienas kitam į akis, vengia prisilietimų, o nuolatiniai barniai tapo kasdienybe. Vieną vakarą Ana pakviečia vakarienės jaunesnių kaimynų porą. Salva ir Laura, priešingai nei Chulijus ir Ana gyvena pilnakraujį intymų gyvenimą ir nesidrovi pasidalinti jo detalėmis. Pokalbiui pasukus netikėta linkme, Chulijus ir Ana naujoje šviesoje išvysta ne tik pernelyg atvirauti linkusius kaimynus, bet ir savo pačių santykius.

Kultinių Paolo Genovese „Tobulų melagių“ ir Romano Polanskio „Kivirčo“ tradiciją tęsianti pikantiška komedija patiks visiems aštrių dialogų ir intelektualaus humoro mėgėjams.

Vaizdo įrašai