Klubas Studio 54

KINO PIKNIKAS
Originalus pavadinimas

Studio 54

Šalis

JAV

Metai
2018 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
98
Cenzas
N-13
Originalo kalba

anglų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Matt Tyrnauer
Vaidina

Ian Schrager, Steve Rubell

Kino pikniko vakaras su Adomo ir Mindaugo akustiniu duetu, dovanojančiu Jums garsiausius lietuviškus ir užsienio kūrinius, prasideda 20:45 val. Filmo pradžia 21:00 val. 

Du vaikinukai iš Bruklino, Ian Schrager ir Steve Rubell sumąstė įkurti klubą. Nežinia, ar jie patys tikėjosi tokios sėkmės, tačiau klubas „Studio 54“, nors gyvavo tik 33 mėnesius, tapo viso laikotarpio simboliu. 

Glamūras, blizgesys, hedonizmas, užburiantys vakarėliai, disko muzika, įtraukianti ir nepaleidžianti. Garsiausios pasaulio žvaigždės – Andy Warhol, Michael Jackson, Elton John, John Travolta, Tina Turner, Cher, David Bowie, Liza Minnelli, Elizabeth Taylor ir kiti žibėjo „Studio 54“ padangėje. Ne mažiau legendinės eilės prie klubo durų, kai gatvėje susidarydavo didžiulės grūstys, o policija atvykdavo jų valdyti. Visi svajojo čia patekti, bet tik mažumai buvo atvertos durys.

Intriguojanti, ryški, nepaprastai gyvybinga, išskirtinė ir spinduliuojanti dokumentika – įtraukia taip, kad norisi nusikelti laiku atgal ir pasinerti į beprotišką „Studio 54“ naktinį šėlsmą.