KINAS KAIP TERAPIJA: Širdys

Reikalinga išankstinė registracija
Originalus pavadinimas

Širdys

Šalis

Lietuva

Metai
2018 m.
Žanras
Drama, romantinis
Trukmė
110
Originalo kalba

lietuvių

Režisierius
Justinas Krisiūnas
Scenarijaus autorius
Leonidas Jacinevičius, Rolandas Kazlas, Justinas Krisiūnas, Julius Paškevičius
Prodiuseris
Lina Murinaitė
Operatorius
Julius Sičiūnas
Vaidina

Rolandas Kazlas, Roberta Sirgedaitė, Motiejus Ivanauskas, Liubomiras Laucevičius, Indrė Patkauskaitė, Algirdas Gradauskas, Deividas Breivė, Rokas Siaurusaitis, Justas Tervydis, Aistė Zabotkaitė, Andrius Alešiūnas, Airida Gintautaitė, Vidmantas Fijalkauska

Istorija rutuliojasi praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio Lietuvoje, toli nuo miesto šurmulio vaizdingame gamtos prieglobstyje įsikūrusioje sanatorijoje. Šios įstaigos gyventojai – stebuklo belaukiantys paaugliai. Jie serga širdies ligomis. Į šią sanatoriją ir patenka Saulius, neblogas bėgikas, netikėtai susmukęs distancijos vidury. Jau pačią pirmąją dieną Sauliui į akį krinta sanatorijos senbuvė, donoro širdies belaukianti Milda. Įprastas paaugliškas susižavėjimas palaipsniui perauga į tikrą pirmąją meilę. Meilę, kuri nepaiso jokių kliūčių, kuri nebijo draudimų, kuri negirdi proto balso, kuriai neįmanoma atsispirti, kuri yra pavojinga, kuri išlieka visam gyvenimui ir yra stipresnė net už mirtį.

Kino terapijos seansą pristatys Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė Gitana Stasytienė, daug metų dirbusi su elgesio ir mokymosi motyvacijos problemų turinčiais mokiniais bei jų šeimomis, pati susidūrusi su sunkia onkologine liga. Šiuo metu G. Stasytienė savanoriauja Kauno hospiso namuose, bendrauja su nepagydoma liga sunkiai sergančia paciente.

 

Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/W3Htd8B8aFVLkdhu9.

Renginyje reikalingas galimybių pasas.

Seansas vyks Kauno kultūros centre, Vytauto pr. 79, Kaunas.

 

Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.

Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Interreg logotipasElko kultūros centro logotipas

Vaizdo įrašai