KINAS KAIP TERAPIJA: Išgyventi vasarą

Reikalinga išankstinė registracija
Originalus pavadinimas

Summer survivors

Šalis

Lietuva

Metai
2019 m.
Žanras
Drama
Trukmė
91
Cenzas
N-13
Originalo kalba

lietuvių k.

Režisierius
Marija Kavtaradzė
Vaidina

Gelminė Glemžaitė, Paulius Markevičius, Indrė Patkauskaitė

Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipolinio sutrikimo manijos fazę išgyvenantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Kelyje galinėdamasi su vidiniais demonais trijulė pamažu atranda tarpusavio ryšį. Regis, lengva vasariška kelionė virsta pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma. 

Kino terapijos seansą pristatys Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė, psichologė Jūratė Marcinkevičienė savo praktikoje taikanti kognityvinės elgesio, meno terapijos metodus ir relaksacijos technikas.

 

Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/Y5Q1vsnK3GAjjHMJ8

Renginyje reikalingas galimybių pasas.

Seansas vyks Kauno kultūros centre, Vytauto pr. 79, Kaunas.

 

Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.

Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Interreg logotipasElko kultūros centro logotipas