Karjera

Atsinaujinantis Kauno kino centras „Romuva“ šiuo metu ieško:

 

EDUKACINIŲ PROGRAMŲ VADOVO (-ĖS), kuris dirba šiomis kryptimis:

  • koordinuoja ir inicijuoja centre vykdomas kino edukacijos veiklas, projektus ir programas;
  • rengia kino edukacijos projektus, projektų paraiškas ir kitą dokumentaciją vietiniams, nacionaliniams, ES struktūriniams ir tarptautiniams fondams;
  • organizuoja edukacinėms veikloms įgyvendinti reikalingų partnerių paiešką ir koordinuoja jų darbą;
  • skatina bendradarbiavimą su mokymo įstaigomis ir kitais partneriais, galinčiais prisidėti prie kino edukacijos veiklų plėtojimo;
  • teikia tikslią ir kokybišką informaciją apie centre vykdomas kino edukacijos veiklas mokymo įstaigomis ir kitiems suinteresuotiems asmenims;
  • savarankiškai planuoja savo veiklą, derina ilgalaikių ir metinių ar sezoninių planų įgyvendinimą, tinkamai ir laiku pateikia veiklos ataskaitas ir rezultatus;
  • inicijuoja ir/ar dalyvauja bendruose įstaigos renginiuose, projektuose ir kitose veiklose.

Siūlome: derinti nuotolinį ir „ofisinį“ darbą,  0,5 etato darbo krūvį pirmus tris mėnesius, su perspektyva didinti etato dydį bei dirbti papildomą projektinį darbą. Planuojama darbo pradžia – 2021 m. rugsėjo mėn. 

Kauno kino centras „Romuva“ suteikia visas darbui reikalingas priemones kūrybiškiems projektams įgyvendinti , užtikrina socialines garantijas ir pastoviai mokamą darbo užmokestį. Suteikiamos profesinio tobulėjimo galimybės ir reguliarus atlyginimo kėlimas. Pareigybinės algos koeficientas – ne mažesnis nei 7,6.

Reikalavimai: kino industrijos išmanymas ir nepaliaujamas domėjimasis kinu, kino edukacija, aukštasis išsilavinimas, darbo MS Office įgūdžiai, problemų sprendimo kompetencija, labai geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas rišliai dėstyti mintis lietuvių ir anglų kalbomis raštu ir žodžiu. Projektų valdymo, edukacinės veiklos patirtis, paraiškų rengimo ir įgyvendinimo patirtis – privalumas.

Ieškome: mylinčios kiną, atviros, drąsios, atsakingos, kūrybingos, iniciatyvios, turinčios humoro jausmą asmenybės, norinčios augti kartu.

Parašyk apie savo pasiryžimą dirbti kino centre „Romuva“, savo sprendimo motyvaciją ir patirtį, kurią galėtum čia pritaikyti. Laišką kartu su gyvenimo aprašymu (CV) siųsk el. paštu info@kcromuva.lt, su užrašu „Edukacinių programų vadovas 2021″ iki šių metų rugsėjo 12 d. imtinai. Tel. nr. pasiteiravimui +370 67026840.

 

KINO DIRBTUVIŲ LEKTORIŲ, VEDĖJŲ

Reikalavimai:
Animacijos kūrimo, kino kūrimo (filmavimo/montavimo) patirtis;
Darbo su vaikais ir jaunimu patirtis;
Iniciatyvumas, organizuotumas.

Darbo pobūdis:
Kino ir animacijos kūrimo dirbtuvės – tai pažintinės edukacinės 3-4 val. dirbtuvės mokinių grupei. Dažniausiai dalyvauja viena klasė kartu su savo mokytojais. Dirbtuvės vyksta nereguliariai, dažniausiai pirmoje dienos pusėje, tad darbas puikiai suderinamas su studijomis ar kita veikla.

Savo motyvacinį ir CV siųsti info@kcromuva.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=Edzntm8ScVc