Ikaras. Mieteko Košo legenda

Originalus pavadinimas

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Šalis

Lenkija

Metai
2019 m.
Žanras
Biografinė drama
Trukmė
122
Cenzas
N-13
Originalo kalba

lenkų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Maciej Pieprzyca
Scenarijaus autorius
Maciej Pieprzyca
Vaidina

Dawid Ogrodnik, Cyprian Grabowski, Piotr Adamczyk, Justyna Wasilewska

1. Kaukių, dengiančių nosį ir burną dėvėjimas yra privalomas kino salėje ir kitose kino teatro patalpose❗

2. Į kino seansus bilietus rekomenduojame pirkti INTERNETU.

3. Prašome atvykus dezinfekuoti rankas bei laikytis saugių 1 metro atstumų tarp žmonių visose kino teatro patalpose.

4. Jeigu po apsilankymo Kauno kino centre „Romuva“ sužinojote, kad sergate virusu, labai prašome mus informuoti, kad galėtume imtis priemonių, skirtų užkirsti kelią viruso plitimui.

Fortepijono genijaus Mieczysławo Koszo gyvenimas ir karjera skrieja it žvaigždė: ryškiai, įkvepiančiai, žaibišku greičiu. Vaikystėje apakusiam berniukui muzika tampa jo akimis ir būdu bendrauti su pasauliu. Iš Lenkijos provincijos į sostinę atvykęs vaikinas tampa pianino virtuozu, o atradęs džiazą teturi vieną tikslą – užkariauti muzikos pasaulį. Sėkmė jam vis labiau šypsosi – vienas po kito pasipila apdovanojimai, pažintys ir pripažinimas. O tada jo gyvenime pasirodo ji – charizmatiškoji dainininkė Zuza. Tikrais įvykiais paremta drama atskleidžia įspūdingą muzikanto talentą, sudėtingas asmeninio gyvenimo peripetijas ir užsispyrimą siekti tikslo, nepaisant nei fizinės negalios, nei socialistinės nomenklatūros taisyklių.

Muziką filmui sukūrė vienas garsiausių šiuolaikinių Lenkijos kompozitorių ir džiazo pianistų Leszekas Możdżeris. Filmas pelnė septynis Gdynės kino festivalio prizus, du prestižinius Lenkijos kino akademijos „Erelio“ apdovanojimus.

Filmą pristato Lenkų kino festivalis.

 

Vaizdo įrašai