FILMŲ TERAPIJA DARBE SU VAIKAIS IR PAAUGLIAIS: Išgyventi vasarą (pristatymas + peržiūra)

Originalus pavadinimas

Išgyventi vasarą

Šalis

Lietuva

Metai
2019 m.
Žanras
Drama
Trukmė
91
Cenzas
N-13
Originalo kalba

lietuvių k.

Režisierius
Marija Kavtaradzė
Vaidina

Gelminė Glemžaitė, Paulius Markevičius, Indrė Patkauskaitė

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su Kino centru „Romuva“ pristato Filmų terapijos projektą, skirtą su vaikais ir paaugliais dirbantiems specialistams. Kviečiame dalyvauti renginyje, kurio metu bus pristatyta kino terapijos metodika ir vyks mokomasis terapijos seansas, kuriame praktiškai susipažinsite su pagrindinėmis terapijos vedimo taisyklėmis.

Apie filmą. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipolinio sutrikimo manijos fazę išgyvenantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Kelyje galinėdamasi su vidiniais demonais trijulė pamažu atranda tarpusavio ryšį. Regis, lengva vasariška kelionė virsta pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma. 

Kvietimus prašome atsiimti kino teatro kasoje iki gegužės 17 d. I–V 17:00–21:30 val. VI–VII 12:00–21:30 val.

 

Renginio dieną 11.00–11.30 val. vyks tiesioginė spaudos konferencijos transliacija Youtube kanale su galimybe užduoti klausimus.

KAS GALI DALYVAUTI?
Psichologai, socialiniai darbuotojai, pedagogai ir kiti smalsūs specialistai.

KO TIKĖTIS?
Vis daugiau specialistų ieško unikalių darbo su jaunais žmonėmis, turinčiais emocijų, elgesio sunkumų ar tiesiog patiriantiems sudėtingą laikotarpį, metodų. Vienas iš tokių metodų yra filmų terapija, priskiriama prie ekspresyvios terapijos būdų.

Filmų terapija tampa vis populiaresnė dėl paprastos ir kartu itin paveikios formos, atveriančios galimybę per filmą reflektuoti savo emocinę būseną.

Tik prasidėjus filmui, tam tikra prasme mes jau dalyvaujame kino terapijos seanse. Todėl kiekviena filmo peržiūra gali virsti puikiu terapijos seansu, tereikia žinoti vos keletą taisyklių.

ORGANIZATORIUS
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba

PARTNERIS
Kauno kino centras „Romuva“