Daug vaikų, beždžionė ir pilis [POP-UP]

Originalus pavadinimas

Muchos hijos, un mono y un castillo

Šalis

Ispanija

Metai
2017 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
90
Cenzas
N-7
Originalo kalba

ispanų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Gustavo Salmerón
Scenarijaus autorius
Beatriz Montañez, Gustavo Salmerón, Raúl de Torres
Prodiuseris
Gustavo Salmerón
Operatorius
Gustavo Salmerón
Garso takelis
Nacho Mastretta

Seansai vyks filmo „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“ kino teatre adresu: Laisvės al. 106.

Vasario 8-14 dienomis veiks jaukiausias kino teatras, skirtas vienam nuoširdžiam filmui. Unikalioje raudonai pasipuošusioje erdvėje galėsite įsitaisyti ant specialiai šiai erdvei sukurtų patogiausių sofučių, mėgautis kavinės „Kultūra" mini-baru ir įsijausti į ne kartą nusijuokti, susimąstyti, o gal net ir nubraukti ašarą priversiantį filmą.

Chulita nuo mažų dienų žinojo ko nori: daug vaikų, beždžionės ir pilies. Ekscentriškos, daug gyvenimo spalvų mačiusios moters istorija nuo kitų skiriasi tuo, kad jos svajonės, kad ir kokios ambicingos – išsipildė. Sukūrusi didelę šeimą į ją priėmė ir beždžionę, o netikėtai gautas palikimas leido įsigyti pilį ir pasijausti jos karaliene. Tačiau kas atsitinka po išsvajotojo „ilgai ir laimingai“?

Žmogiška, artima ir šilta šeimos istorija jau spėjo pavergti ne tik kritikų, bet ir žiūrovų širdis. Dokumentinėje juostoje nupiešiamas itin ryškus žaviai lengvabūdiškos, išminties negailinčios, aštrialiežuvės Chulitos bei jos šeimos paveikslas. Jame užfiksuotos nesuvaidintos emocijos privers ne kartą nusijuokti, susimąstyti, o gal net ir nubraukti ašarą.

Vaizdo įrašai