Auksiniai balsai

Originalus pavadinimas

Golden voices

Šalis

Izraelis

Metai
2020 m.
Žanras
Komedija, drama
Trukmė
88
Cenzas
N-13
Originalo kalba

rusų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Jevgenij Ruman
Vaidina

Marija Belk, Martinas Fridmanas, Evelin Hogoel

1. Kaukių, dengiančių nosį ir burną dėvėjimas yra privalomas kino salėje ir kitose kino teatro patalpose!

2. Į kino seansus bilietus rekomenduojame pirkti INTERNETU❗

3. Prašome atvykus dezinfekuoti rankas bei laikytis saugių 2 metrų atstumų tarp žmonių visose kino teatro patalpose.

4. Jeigu po apsilankymo Kauno kino centre „Romuva“ sužinojote, kad sergate virusu, labai prašome mus informuoti, kad galėtume imtis priemonių, skirtų užkirsti kelią viruso plitimui.

 

Šilta ir prasminga komedija apie gyvenimo netikėtumus bei grožį.

Sutuoktiniai Viktoras ir Raja Frenkeliai (aktoriai Martinas Fridmanas ir Marija Belkin) daugybę metų buvo vadinami „auksiniais Sovietų Sąjungos kino dubliažo balsais“. Visi Vakarų filmai, rodomi už geležinės uždangos, buvo įgarsinti būtent Frenkelių. Tačiau viskas baigiasi, žlugus Sovietų Sąjungai. Netekę darbo didėjančios ekonominės suirutės fone, sutuoktiniai, kaip ir tūkstančiai kitų Rusijos žydų, nutaria išvažiuoti gyventi į Izraelį.
Į protėvių žemę Vitia ir Raja atvyksta trykšdami susijaudinimu ir kupini naujo, geresnio gyvenimo vilčių. Tačiau karti tiesa tokia, kad rusiškai kalbančių filmų garsintojų Izraelyje niekam nereikia. Iš pradžių sutuoktiniai užsispyrusiai atsisako tuo patikėti, tačiau sulig kiekviena diena jų viltys vis mažėja. Mažėja ir pinigai: Frenkeliams būtinas darbas. Bet koks darbas. Čia sutuoktiniams iškyla kita problema: visą gyvenimą garsinę filmus, jie nemoka nieko kito, neturi jokios kitos patirties. Vienintelė viltis – parduoti savo balsus. Bet kam – nors ir erotinių pokalbių linijai. Prasideda naujas Viktoro ir Rajos gyvenimo etapas, kupinas netikėtumų, nuostabos, nusivylimų ir absurdo.
Puiki komedija apie neblėstančią viltį ir paprastą tiesą, kad svajonės ne visuomet išsipildo, bet nuo to gyvenimas netampa prastesnis. 

Vaizdo įrašai