ATŠAUKTA! Kino pavasaris: Formanas prieš Formaną

Festivalis
Originalus pavadinimas

Forman vs. Forman

Šalis

Čekija, Prancūzija

Metai
2019 m.
Trukmė
78
Cenzas
N-13
Originalo kalba

anglų, prancūzų, čekų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Helena Třeštíková, Jakub Hejna

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės nurodymus dėl koronaviruso prevencijos, atšaukiami visi planuoti festivalio „Kino pavasaris“ seansai.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS:
*Jei bilietus įsigijote mūsų kasoje (Kęstučio g. 62) grąžinimai bus vykdomi nuo kovo 27 d. (jei veiklos ribojimo nurodymo data nebus pratęsta). Norint grąžinti bilietą reikės pateikti nepanaudotą, nesugadintą Kauno kino centro „Romuva“ bilietą. 
*Jei bilietą įsigijote tiketa.lt kasoje, dėl grąžinimo prašome kreiptis fizinėje Tiketos kasoje arba internetu www.tiketa.lt

 

Prieš porą metų pasaulį paliko čekų kilmės kino režisierius Milošas Formanas. Net trylika „Oskarų“ pelnė klasika tapę filmai „Skrydis virš gegutės lizdo“, „Amadėjus“. Talentas, humoras ir drąsa kalbėti tiesą padėjo Rytų Europos kūrėjui įsitvirtinti Holivude, kino istorijoje ir nulėmė jo nemirtingumą. Formanas filmavimo aikštelėse, draugų, kolegų, artimųjų prisiminimuose – medžiaga, kurią čekų dokumentininkė, kurdama prieštaringą režisieriaus portretą, pavertė judviejų dialogu apie laisvę.

„Bene garsiausios čekų dokumentinio kino kūrėjos skiriamasis bruožas – ilgalaikis personažo stebėjimas, kartais trunkantis net kelis dešimtmečius. Tačiau šį kartą Milošo Formano asmenybę ji formuoja iš archyvinės medžiagos. H. Třeštíkovos kantrybė ir talentas leidžia manyti, kad režisieriaus gyvenimas ir kūryba pateko į reikiamas rankas.“ (Dovilė Raustytė-Mateikė)

 

 

Bilietų kainos į „Kino pavasario“ seansus:
5,00 Eur - standartinis bilietas
4,00 Eur - bilietas su nuolaida (moksleiviams, studentams, neįgaliesiems)
3,00 Eur - IKI PREMIJA SENJORAMS*

 

*Bilietus su IKI PREMIJA SENJORAMS kortele galima įsigyti tik fizinėse kasose. Įsigydamas bilietą kasose, kartu su IKI PREMIJA SENJORAMS kortele asmuo privalo pateikti ir jam priklausančio Senjoro arba Neįgaliojo statusą patvirtinantį dokumentą. Vienas asmuo, vieno pirkimo metu gali įsigyti ne daugiau ne vieną bilietą į tą patį seansą.

Vaizdo įrašai