ATŠAUKTA! Kino pavasaris: AIDOL

Festivalis
Originalus pavadinimas

AIDOL

Šalis

Jungtinė Karalystė

Metai
2019 m.
Trukmė
83
Cenzas
N-13
Originalo kalba

anglų, kinų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Lawrence Lek
Vaidina

Xiaoyi Nie, Steve Goodman, Sophie Guo, Xiaoran Wu, Joni Zhu

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės nurodymus dėl koronaviruso prevencijos, atšaukiami visi planuoti festivalio „Kino pavasaris“ seansai.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS:
*Jei bilietus įsigijote mūsų kasoje (Kęstučio g. 62) grąžinimai bus vykdomi nuo kovo 27 d. (jei veiklos ribojimo nurodymo data nebus pratęsta). Norint grąžinti bilietą reikės pateikti nepanaudotą, nesugadintą Kauno kino centro „Romuva“ bilietą. 
*Jei bilietą įsigijote tiketa.lt kasoje, dėl grąžinimo prašome kreiptis fizinėje Tiketos kasoje arba internetu www.tiketa.lt

 

Lawrence’o Leko ilgametražis debiutas – kompiuteriu generuotų vaizdų fantazija, kuri pratęsia sėkmingą menininko kūryboje dominuojantį eksperimentavimą su skaitmeniniais vaizdais. Šiame filme pasakojama dainininkės Divos istorija. Scenos superžvaigždė ruošiasi ypatingam sugrįžimui – 2065 metų koncertui „eSporto“ olimpinėse žaidynėse. Koncertui padeda pasiruošti dirbtinis intelektas Geo. Virtualioji realybė kinta tarsi dainos muzikos albume ir nukelia į pasaulį, kuriame nepriklausoma kūryba galynėjasi su didžiųjų įmonių galia.

„Vienas ryškiausių 9-osios salės filmų ir asmeninis metų atradimas. Lawrence’o Leko detaliai ir išradingai kuriamas pasaulis panardina į kitą tikrovę, nukelia į ateitį, bet taip pat kelia ir šiandien labai aktualius klausimus.“ (Mantė Valiūnaitė)

 

 

Bilietų kainos į „Kino pavasario“ seansus:
5,00 Eur - standartinis bilietas
4,00 Eur - bilietas su nuolaida (moksleiviams, studentams, neįgaliesiems)
3,00 Eur - IKI PREMIJA SENJORAMS*

 

*Bilietus su IKI PREMIJA SENJORAMS kortele galima įsigyti tik fizinėse kasose. Įsigydamas bilietą kasose, kartu su IKI PREMIJA SENJORAMS kortele asmuo privalo pateikti ir jam priklausančio Senjoro arba Neįgaliojo statusą patvirtinantį dokumentą. Vienas asmuo, vieno pirkimo metu gali įsigyti ne daugiau ne vieną bilietą į tą patį seansą.

Vaizdo įrašai