19-tasis Japonijos kino festivalis

Japonijos ambasada Lietuvoje ir Japonijos Fondas su dideliu džiaugsmu jau 19-ąjį kartą kviečia į Japonijos kino festivalį, kuriame siūlys susipažinti su naujais japonų režisieriais ir atrasti mėgstamus aktorius, tad nepraleiskite progos sudalyvauti šioje japoniško kino šventėje!

Šįkart festivalis vyks Forum Cinemas „Vingis“ Vilniuje ir Kauno kino centre „Romuva“, programoje - šeši nauji 2017-2018 m. kūrybos įvairaus žanro japoniški filmai.

Festivalio atidarymo filmas – rež. Tatsushi Omori kurta istorija „Kiekviena diena – gera diena“ (angl. „Every day a good day“, jap. „Nichinichi kore jitsu“) sulaukė didelio populiarumo gimtinėje ir yra pasirinktas neatsitiktinai. Šis filmas kvies neskubėti ir pajusti akimirkos grožį bei suteiks galimybę iš arti pažvelgti į vieną labiausiai mistifikuojamų Japonijos kultūros elementų – tradicinės arbatos ceremonijos pasaulį.

Apie japoniškos kultūros estetiką ir savitumą pasakos ir kiti festivalio filmai, kuriuose taip pat bus narpliojami kasdieniai šeimos narių santykiai, herojai leisis į meilės paieškas ir kitus ne ką mažiau sudėtingus gyvenimiškus nuotykius. Žanrų ir temų įvairialypiškumas leis žiūrovams atrasti savo mėgstamą filmą ir mintimis nusikelti į Japoniją.

 

Iki pasimatymo kino salėje!