LAUKO KINAS: Paršas

Kęstučio g. 62, vidinis kiemelis
Originalus pavadinimas

The Pig

Šalis

Iranas

Metai
2018 m.
Žanras
Drama, komedija
Trukmė
108
Originalo kalba

persų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Mani Haghighi
Scenarijaus autorius
Mani Haghighi
Prodiuseris
Mani Haghighi
Operatorius
Mahmoud Kalari
Vaidina

Hasan Majuni, Leila Hatami, Leili Rashidi

 

Seansas po atviru dangumi - laikinosios „Romuvos“ salės kiemelyje, Kęstučio g. 62. Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame bilietus įsigyti iš anksto internetu tiketa.lt. Blogo oro atveju seansai vyks kino salėje viduje. Bilietai negrąžinami. 

Hasanas niršta. Jis jau seniai įtrauktas į juoduosius sąrašus ir nerežisuoja filmų. Jo mylimoji nori filmuotis pas kitą režisierių. Jo ir žmonos santykiai jau atšalo, duktė nuo jo nusigręžė. O ir kartu gyvenanti motina pradeda prarasti nuovoką. Tarytum to negana, Teherano apylinkėse žudomi kino kūrėjai. Bet kodėl serijinis žudikas neliečia Hasano? Argi jis – ne geriausias sostinės režisierius? Staiga, po kelių keistų nesusipratimų, jis tampa pagrindiniu įtariamuoju. Hasano vardas pradedamas linksniuoti socialinių tinklų antraštėse, ir jam reikia skubaus plano, kaip susigrąžinti šlovę.

Naujausiame filme „Paršas“, kurio premjera įvyko Berlyno kino festivalyje, provokacijomis pagarsėjęs Mani Haghigi metodiškai narsto bei ironizuoja Instagramo epochos skaudulius, įtaigos vardan netgi „nužudo“ save, vieną talentingiausių Irano režisierių.

Vaizdo įrašai