LAIMĖS DIENA! Išeiti iš namų (pritaikytas kurtiesiems ir neprigirdintiesiems)

Įėjimas su nemokamais kvietimais
Originalus pavadinimas

Išeiti iš namų

Šalis

Lietuva

Metai
2018 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
70
Cenzas
V
Originalo kalba

lietuvių

Subtitrai

lietuvių, pritaikyti neprigirdintiesiems

Režisierius
Miglė Satkauskaitė
Scenarijaus autorius
Miglė Satkauskaitė
Prodiuseris
Rasa Miškinytė, Simonas Naudžius
Operatorius
Saulius Lukoševičius

Kartu su „Kaunas 2022“ švenčiame Tarptautinę LAIMĖS DIENĄ! Kviečiame į specialų kino seansą, pritaikytą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems. Filmas "Išeiti iš namų" parengtas su specialiais subtitrais. Įėjimas nemokamas, su IŠANKSTINIAIS KVIETIMAIS, kuriuos bus galima atsiimti kasoje nuo kovo 12 d. 16:00 val. Vietų skaičius ribotas.  

 

Kalnų keliautojas Algimantas Jucevičius kažkada yra pasakęs: "Didžiausia pergalė - išeiti iš namų". Jis įkvėpė šimtus žmonių palikti komforto zoną ir išplėsti horizontą. Filmas kurtas per Jucevičiaus vadovaujamą ekspediciją į Tian Šanio kalnus Kirgizijoje. Kūrybinė komanda petys petin kopia į kalnus ir mėgina pažinti neeilinę Algimanto asmenybę, suprasti jo požiūrį į riziką, į ekstremalias situacijas, draugų praradimą, priartėti prie begalinės jo išminties. 

"Algimanto požiūris ir gyvenimo būdas, man - labai artimas, o šiame technologijų dominuojamame amžiuje, dar ir įgyja papildomą prasmę – išeiti iš virtualaus pasaulio kartais tampa beveik neįmanomu iššūkiu žmonėms, kurie prie kompiuterio ekrano praleidžiame didžiąją dalį dienos. Tai, apie ką kalba Algimantas buvo, yra ir bus aktualu.
O kino kalba, pati tinkamiausia forma šioms idėjoms perteikti," - sako režisierė M. Satkauskaitė.