„Komedijų klubo“ filmai kvies pasinerti į nuotaikingiausius vakarėlius

Gruodžio 27-30 d. „Romuva“ siūlo nuotaikingai pratęsti šventes jaukiausiame „Komedijų klube“. Filmų repertuare – septynios ryškios komedijos, kurios pakvies pasinerti į linksmiausius vakarėlius, nuo pompastiškų puotų iki romantiškų pasimatymų žvakių šviesoje. Jei nesate tikri, kuris vakarėlis labiausiai pradžiugintų būtent Jus, siūlome plačiau susipažinti su „Komedijų klubo“ programa.

Specialus seansas: ekstravagantiškas Niujorko vakarėlis pas Tifanį

„Romuva“ visiems mados ir kino gurmanams paruošė tikrą skanėstą – stilingąją kino klasiką „Pusryčiai pas Tifanį“. Du „Oskarus“ pelnęs pagal Truman‘o Capote romaną sukurtas filmas žiūrovus žavi iki šiol. Juk maža juoda suknelė, blizgančių perlų vėrinys, tamsūs akiniai ir ilgas kandiklis – tiesiog ikoniškas filmo herojės Holi įvaizdis. Nepamirštamas ir tikros kino ir stiliaus ikonos Audrey Hepburn pasirodymas, kurį puošia legendinio dizainerio Huber‘o de Givenchy specialiai „Pusryčiams pas Tifanį“ kurti rafinuoti kostiumai. Ne mažiau svarbus ir pašėlęs Niujorkas – miestas, kurio šurmulyje bei nesibaigiančioje ekstravagantiškų vakarėlių virtinėje prieglobstį rado laisva ir maištinga Holės siela, iš visų jėgų siekianti laimės. Elegantiškai šiam seansui pasipuosę žiūrovai sulauks L'Occitane dovanėlių.

Prancūziškos komedijos: pompastiškos šventės ir romantiški pasimatymai

Prancūziško humoro gerbėjų lauks net trys romantika pagardintos komedijos. „Komedijų klubą“ atidarys „Toks gyvenimas!“ – naujausias milžiniško populiarumo Prancūzijoje ir už jos ribų sulaukusio filmo „Neliečiamieji“ kūrėjų darbas. Filmo herojus Maksas –puikiai įvaldęs švenčių organizavimo meną profas – ruošiasi išeiti į pensiją, tačiau prieš tai jo laukia dar vienas grandiozinis užasakymas. XVII amžiaus dvaras, itin priekabūs klientai bei gausus būrys nekompetentingų pagalbininkų – viskas, ko reikia išties įsimintinam vakarui, pilnam komiškų kuriozų. 

Ne mažiau siurprizų laukia ir romatiškoje komedijoje „Dėl visko kalta meilė“. Jos centre – sėkmingas verslininkas Žoslenas, kuris viliodamas merginas griebiasi išradingiausių suktybių. Tačiau vieną kartą užkietėjusio mergišiaus apgaulė atsisuka prieš jį patį, ir Žoslenas nė pats nepastebi, kaip jį apima tikri jausmai. Tai drastiška ir šmaikšti komedija apie meilę, kuri užklumpa, kai visai to nesitikime. 

Romantika bei žmogiškos ydos nesvetimos ir į iš pirmo žvilgsnio tolimus Napoleono Prancūzijos laikus nukeliančios komedijos „Jaunikis ant balto žirgo“ veikėjams. Žavus donžuanas kapitonas Nevilis prieš išvykdams į karą su Austrija pažada kasdien rašyti jį iki ausų įsimylėjusiai sužadėtinei Polinai. Deja, mylimasis savo pažadą greitai pamiršta. Čia įsikiša Polinos sesuo Elizabet, nusprendusi susisielojusiai merginai pati sukurpti kelis laiškus nuo Nevilio... Taip užverda beprotiškai juokinga painiava, kurią pagyvina prašmatnūs rūmų pokyliai, ironiškas humoras bei būrio charizmatiškų prancūzų aktorių pasirodymai.

Jaukus susitikimas su šeima ar draugais

Poroje Holivudo filmų spindės neblėstančio žavesio aktorė Diane Keaton. Vienas iš jų – daugybės žvaigždžių padabinta šilta ir šmaikšti istorija „Tobulos Kalėdos“. Pagrindinė dramedijos veikėja Šarlotė Kuper (akt. Diane Keaton)– iš pažiūros nepriekaištinga namų šeimininkė, turinti didelę ir laimingą šeimą. Tačiau dabar, po 40 metų santuokos, ji ruošiasi išsiskirti su vyru Semu. Prieš pranešdama naujieną, ji rengia paskutinį tobulą šeimos vakarą. Ruošiantis šventiniam susitikimui, vis labiau aiškėja, kad Kuperių šeima toli gražu nėra ideali... Netobulų, tačiau dėl to tokių tikrų veikėjų gyvenimiškos istorijos, juokas pro ašaras ir didelis šeimyninis vakarėlis – visa tai išvysime prie Kuperių kalėdinio stalo.

Mūsų mylima Diane Keaton ypač charizmatišką vaidmenį sukūrė filme „Knygų klubas“. Jo herojės – keturios ilgametės draugės Diana, Vivjena, Šarona ir Kerolė (aktorės Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ir Mary Steenburgen) – nuolat susitinka pasišnekučiuoti prie vyno taurės savo knygų klube. Į moterų gyvenimą kibirkštelę įneša juokais Vivjenos pasiūlytas romanas „50 pilkų atspalvių“. Apie mažus gyvenimo malonumus, atvirumą meilei, kuriam amžius – ne riba bei iš naujo atrastą gyvenimo džiaugsmą pasakoja puikią nuotaiką garantuosianti keturių neperskiriamų bičiulių istorija.

Netikėtumų pilnas draugų vakaras

„Komedijų klube“ pasirodys ir visų laikų žiūrimiausia „Romuvos“ komedija „Tobuli melagiai“. Itališkai temperamentinga dramedija  prasideda jaukų vakarą septyniems geriems bičiuliams susitikus pavakarieniauti. Kad vakarėlis neprailgtų, vakaro šeimininkė pasiūlo žaidimą: su visais susirinkusiais pasidalinti vakarienės metu gautais skambučiais bei žinutėmis. Šio pavojingo, tačiau intriguojančio eksperimento dalyvių laukia daugybė įtemptų bei drauge komiškų santykių išbandymių bei išties netikėta susitikimo pabaiga.

 

„Komedijų klubo“ PROGRAMA galite rasti čia.