KOMEDIJŲ KLUBAS: Tobulos Kalėdos

Originalus pavadinimas

Love The Coopers

Šalis

JAV

Metai
2015 m.
Žanras
Komedija
Trukmė
105
Originalo kalba

anglų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Jessie Nelson

„Komedijų klube“ net poroje filmų spindės neblėstančio žavesio aktorė Diane Keaton. Šiais metais aktorė suvaidino nuotaikingame filme „Knygų klubas“, kurį iš karto įtraukėme į mūsų programą. Visgi koks „Komedijų klubas“ be tikros šiltos Kalėdinės komedijos! Vos prieš kelis metus pristatyta šmaikšti šeimos istorija „Tobulos Kalėdos“ – filmas, padabintas būrio žvaigždžių, tarp kurių – ir mūsų mylima Diane. Tai nuoširdus pasakojimas, kurio personažų gyvenimiškos ir unikalios istorijos susijungia prie didelio Kalėdinio šeimos stalo. Bus visko: ir juoko, ir dainų, ir šokių!

 

Kalėdos yra laikas, kai susirenka visa šeima. Kuperių šeima – ne išimtis. Žinoma, trim vaikams užaugus, visa šeima susirenka vis rečiau, tad Šarlotei Kuper (aktorė Diane Keaton) kaip niekad svarbu, kad šiemet prie bendro stalo netrūktų nė vieno. Jos vyras ir šeimos galva Semas (akt. John‘as Goodman‘as) įtaria, kad tai pasiekti bus nelengva, bet būdamas protingas vyras, žmonai neprieštarauja.

Kuperių duktė Eleonora (akt. Olivia Wilde) nemėgsta Kalėdų, nes kiekvienais metais vis sugeba nuvilti motiną, grįždama namo viena. Tad šiemet mergina žūtbūt pasiryžusi tėvams parodyti vaikiną, net jei tas vaikinas – oro uoste sutiktas nepažįstamasis. Vyriausioji Kuperių dukra Ema, prieš pat Kalėdas sugeba pakliūti į kalėjimą. O jų sūnus Henkas – vienišas tėvas – bando tvarkytis su aktyvia ir savitą požiūrį į pasaulį turinčia dukterimi. Visus juos surinkus prie vieno stalo, nepamirštamas vakaras – garantuotas. Žinoma, Kalėdos taip pat yra laikas, kai širdys prisipildo džiaugsmo, šilumos, atlaidumo ir meilės. Taigi visi menki gyvenimo nesklandumai yra niekis, palyginus su didžiuliu buvimo drauge džiaugsmu.

Vaizdo įrašai