KOMEDIJŲ KLUBAS: Tobuli melagiai

Originalus pavadinimas

Perfetti Sconosciuti

Šalis

Italija

Metai
2016 m.
Žanras
Komedija, drama
Trukmė
97
Cenzas
N-13
Originalo kalba

italų

Subtitrai

Lietuvių

Režisierius
Paolo Genovese
Vaidina

Marco Giallini, Kasia Smutniak, Valerio Mastandrea, Anna Foglietta, Edoardo Leo, Alba Rohrwacher, Giuseppe Battiston

Vienas lankomiausių praėjusių metų filmų, kuriam liaupsių negaili daugelis, turbūt „Romuvos“ žiūrovų visų laikų mylimiausia komedija. Ši jauki itališka vakarienė suintriguos, nustebins ir prajuokins. Atrodytų labai paprastas, bet tuo ir stebinantis filmas nepalieka abejingų.

Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą (žmoną)? 
Eva ir Roko ruošia vakarienę, į kurią pakviečia rūšinio vyno ekspertus Lele ir Karlotą bei neseniai susituokusius Bianką (viena garsiausių italų aktorių Alba Rohrwacher) ir Kosimo. Jų vienišius bičiulis Bepė buvo pasižadėjęs pagaliau pristatyti šį vakarą savo sužadėtinę, bet paskutinę minutę atšaukia ketinimus dėl mylimąją užklupusios ligos. Kad vakaras neprailgtų, Eva pasiūlo žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma girdint kompanijai, į kiekvieną skambutį atsiliepiama įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Tačiau argi taip būna? „Mobilusis telefonas yra tarsi mūsų „juodoji dėžė“, – intriguoja filmo režisierius.

Vaizdo įrašai