KOMEDIJŲ KLUBAS: Pusryčiai pas Tifanį

Išparduotas!
Originalus pavadinimas

Breakfast at Tiffany‘s

Šalis

JAV

Metai
1961 m.
Žanras
Komedija, drama, romantinis
Trukmė
115
Originalo kalba

anglų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Blake Edwards
Vaidina

Audrey Hepburn , George Peppard , Patricia Neal

Turbūt daugeliui šventine tradicija yra tapęs žiemos vakaras, kai jaukiai įsitaisę patys ar su gera kompanija žiūrime pačius mylimiausius visų laikų filmus. Norime pakviesti tęsti šią tradiciją jaukioje kino salėje! Šių metų „Komedijų klubo“ skanėstas – 6-ojo dešimtmečio elegancija alsuojanti kino klasika „Pusryčiai pas Tifanį". Filmo pagrindinė heroje Holi (jos vaidmenį atliko tikra kino ir stiliaus ikona Audrey Hepburn) – drąsi mergina, kuri ne tik moka linksmintis, mėgsta dalyvauti elitiniuose Niujorko vakarėliuose bet ir pati juos organizuoja! Žavingas, šmaikštus ir labai malonus akiai filmas tikrai nenuvils romantikų, palepins stiliaus ir mados mylėtojus. Elegantiškai pasipuoškite šiam seansui ir namo tikrai negrįšite be mūsų draugų L'Occitane dovanėlių.

 

Ankstyvą rytą geltonas Niujorko taksi privažiuoja prie juvelyrikos parduotuvės „Tiffany & Co.“ Penktojoje aveniu. Iš jo išlipa elegantiška mergina Holi. Grįždama po naktinių pasibuvimų turtingų vyrų kompanijoje, ji dažniausiai stabteli prie žvilgančios parduotuvės vitrinos ir, gerdama kavą, grožisi išdėliotais papuošalais. Holi tikisi ištekėti už turtingo vyro, ir norinčių netrūksta. Tačiau vieną dieną ji susipažįsta su kaimynystėje apsigyvenusiu rašytoju Polu. Vyruką sužavi merginos gyvenimo būdas, laisvumas, tačiau vėliau jis pamato ir Holės pažeidžiamumą bei trapumą.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Trumano Capote‘s romaną. Už vaidmenį Audrey Hepburn pelnė „Oskarą“, o dėl ilgo kandiklio, juodų akinių ir juodos „Givenchy“ suknelės tapo XX a. Amerikos kino ikona. „Oskaru“ įvertintas ir originalus garso takelis.

Vaizdo įrašai