KOMEDIJŲ KLUBAS: Knygų klubas

Originalus pavadinimas

Book Club

Šalis

JAV

Metai
2018 m.
Žanras
Komedija
Trukmė
103
Originalo kalba

anglų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Bill Holderman
Vaidina

Andy Garcia, Diane Keaton, Jane Fonda, Mary Steenburgen, Candice Bergen

Šių metų „Komedijų klubo“ programoje net poroje Holivudo filmų spindės neblėstančio žavesio aktorė Diane Keaton, vienas iš jų – gyvenimo džiaugsmu trykštantis „Knygų klubas“. Filmo herojės retai iš rankų paleidžia vyno taurę, moka pasijuokti iš savęs ir, nors jau yra sukaupusios nemažai įvairios patirties, vis dar yra atviros meilei. Romantiškas ir šmaikštus filmas, kuriame amžius ne riba  – puikiai tinkamas vakarui su draugėmis, pasimatymui su mama ar mylimuoju.

 

Keturios neperskiriamos draugės – Diana, Vivjena, Šarona ir Kerolė (aktorės Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ir Mary Steenburgen) – bičiuliaujasi nuo neatmenamų laikų. Diana neseniai palaidojo vyrą, su kuriuo santuokoje pragyveno 40 metų. Vivjena, vis užsukanti pas plastikos chirurgus, pirmenybę teikia trumpalaikiams, neįpareigojantiems santykiams. Šerona niekaip negali užbaigti jau pora dešimtmečių trunkančio skyrybų proceso, o Kerolės 35-erių metų santuoka praradusi bet kokį žavesį ir ugnelę. Tačiau visos draugių problemos lieka nuošalyje, kuomet jos kartą per mėnesį susirenka į tradicinį knygų klubą.

Paprastai draugės renkasi rimtą literatūrą, tačiau vieną vakarą Vivjena į susitikimą atvelka keturis „50-ies pilkų atspalvių“ egzempliorius. Iš pradžių truputį papurkštavę, likusios trys literatūros mylėtojos vis tik pradeda skaityti žymųjį romaną. Iš pradžių – atsargiai, tačiau sulig kiekvienu skyriumi vis labiau užsimiršdamos, vis skaisčiau žibančiomis akimis, padažnėjusiu kvėpavimu ir vėl atgimstančiais seniai bepatirtais jausmais. Diana ryžtasi vėl nueiti į pasimatymą. Vivjena sutinka seną meilę. Šerona leidžiasi į internetinių pažinčių džiungles, o Kerolė nutaria į vyro alų įmaišyti viagros. Nuolat skatindamos bei palaikydamos viena kitą, ištikimosios draugės pradeda naują etapą ir vėl atranda gyvenimo skonį bei džiaugsmą.

Vaizdo įrašai