KOMEDIJŲ KLUBAS: Dėl visko kalta meilė

Originalus pavadinimas

Tout le monde debout

Šalis

Prancūzija

Metai
2018 m.
Žanras
Komedija, romantinis
Trukmė
107
Originalo kalba

prancūzų k.

Subtitrai

lietuvių k.

Režisierius
Franck Dubosc

Netikėtai lengva romantinė komedija, kuri, manome, daugeliui įkvėps pozityvumo. Jūsų laukia labai romantiški pasimatymai ir komiški nesusipratimai. Visus, mėgstančius prancūzišką humorą, šis filmas maloniai nustebins.

 

Filmas „Dėl visko kalta meilė!“ turi tai, kas mums patinka prancūzų komedijose – romantika, subtilus viliojimo menas ir... neįtikėtinai kurioziškos situacijos, kurios tiesiog persekioja pagrindinį herojų! Žinomas komedijų kūrėjas ir aktorius Franck Dubocs ištraukia iš šio žanro ir sėkmingai suklijuoja viską, kas ryšku ir kontraversiška.

Filmo siužeto centre – sėkmingas verslininkas Žoslenas, kuris yra toks savanaudis mergišius, kad jau pats nuo savęs pavargęs. Moterų viliotojo išradingumui atkreipti į save dėmesį nėra ribų. Kartą, norėdamas suvilioti jauną gražią slaugę, jis apsimeta neįgaliojo vežimėlyje įkalintu vyru. Bet tada ji pristato savo seserį, turinčią negalią ir dienas leidžiančią invalido vežimėlyje. 

Tačiau nutinka keistas dalykas... Jausmams imant viršų, Žoslenas tampa savo paties apgaulės įkaitu – atskleisti tiesą darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Vaizdo įrašai