Trečias ratas

                          Romuva studentus ir moksleivius trečiadieniais kvies išsirident į kiną

Kauno kino centras „Romuva“ pristato naują iniciatyvą, skirtą specialiai jaunajai auditorijai „Trečias ratas“. Kiekvieną trečiadienį (išskyrus kino festivalius ar specialius renginius) studentai ir moksleiviai į Romuvos kino seansus galės įsigyti 3 studentiškus bilietus už dviejų kainą.

Specialioje programoje bus pačių įvairiausių žanrų filmai. Jie bus suskirstyti į dvi kategorijas – pradedantiesiems* ir pažengusiems** kino žiūrovams. Programoje numatomi lietuviški ir kitų Europos šalių filmai, matysite režisierių debiutantų ir pasaulyje pripažintų kūrėjų juostas.

Tai nauja pilotinė „Romuvos“ iniciatyva siekiant suteikti sąlygas jaunimui žiūrėti gerą ir kokybišką  kiną. „Programos šūkis „Be trečio nevarom“ skatina burtis į trijų žmonių kompaniją ir kartu ateiti į kiną pigiau. Norime paskatinti jaunus žmones bent trumpam atsitraukti nuo kompiuterių bei telefonų ir pakviesti filmus žiūrėti kartu. Taip siekiame sukurti ėjimo į kiną ir bendravimo kultūrą Kaune.“  - apie iniciatyvos tikslus pasakoja edukacinių programų koordinatorė Gintarė Pranarauskaitė.

Bilietus į specialius trečiadienių kino seansus bus galima įsigyti kino teatro kasoje, parodžius studento ar moksleivio pažymėjimus. Trys kino bilietai kainuos 6 eur.