Tik sausio 23 dieną - penktadienis su STILINGAIS filmais už gerą kainą!

Praleisk penktadienio vakarą su stilingais filmais kino teatre "Romuva"!
Sausio 23-ioji neeilinė diena, nes "Romuvos" ekrane susitiks paviešėti į repertuarą atvykstančios "AMŽINAI STILINGOS" bei prancūzų kandidatas Oskarams "SEN LORANAS. STILIUS - TAI AŠ", kuris su kino teatru atsisveikins jau netrukus. Toks vakaro desantas pasitaiko tik kartą.

Bilietas į abu vakaro seansus kainuos tik 3,48 Eur (12 Lt). Į atskirus seansus galios reguliarios kainos.

Programa:
- 17:30 val. „Amžinai stilingos“ (Advanced Style)
- 19 val. „Sen Loranas. Stilius – tai aš“ (Saint Laurent) 

Tegyvuoja stilingas kinas!

Apie filmus:
AMŽINAI STILINGOS / ADVANCED STYLE
Komedija, dokumentika, biografinis, JAV, 2014 m., 72 min. N-13. Anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

„Aš niekada nenorėjau atrodyti jaunai. Norėjau atrodyti pritrenkiančiai“, – sako viena iš filmo „Amžinai stilingos“ herojų 80-metė Joyce Carpati.
Režisierės Linos Plioplytės filmuojamoms damoms nuo 62 iki 95 metų. Tai drąsios, nepriklausomos, ryškios ir stilingos niujorkietės. Jos nedūsauja dėl prabėgusios jaunystės, o džiaugiasi kiekviena diena. Moterys važinėja spalvingais dviračiais, plepa su draugėmis, lankosi vakarėliuose, eksperimentuoja su individualiu stiliumi ir mokosi naujų dalykų, kuriems vis neatrasdavo laiko. Mada šiame filme tampa saviraiškos priemone, leidžiančia senti pakelta galva. 
Filmas „Amžinai stilingos“ – tai akibrokštas jaunystės kulto apsėstai Vakarų kultūrai. „Amžinai stilingos“ – ne tik filmas, tai gyvenimo būdas, judėjimas, prie kurio prisijungti gali ir turi kiekvienas.

SEN LORANAS. STILIUS - TAI AŠ / SAINT LAURENT
Drama, Prancūzija, 2014 m., 150 min. N-18. Prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

7-ojo dešimtmečio pabaiga: Yves’o Saint-Laurent’o mados namai klesti, o pats dizaineris kartu su svaiginančia sėkme išgyvena nusivylimą. Atsakymų į klausimus Saint-Laurent’as ieško Paryžiaus bohemos vakarėliuose Marakeše, Warholo drobėse, Prousto knygose. Režisieriui Bertrand’ui Bonello pavyko su išskirtiniu subtilumu papasakoti ne tik unikalaus drabužių modeliuotojo istoriją, bet ir sukurti epochos portretą su jos dialogais, didžiulio užmojo pramogomis ir gebėjimu išgyventi kiekvienos gyvenimo akimirkos grožį. 
Yves‘as Saint-Laurent’as (1936–2008) – asmenybė, verta ne vieno kino filmo. Į prancūzų stiliaus ikonos gyvenimą iš arti bandė pažvelgti daug režisierių, tačiau įtaigiausia legendinio dizainerio gyvenimo apžvalga tapo šiemet Kanų kino festivalyje pristatytas režisieriaus Bertrand’o Bonello filmas „SEN LORANAS. STILIUS – TAI AŠ“. Šis filmas šiemet Prancūzijoje pasirinktas ir kaip pretendentas į „Oskarą“ geriausio užsienio filmo kategorijoje.

Iki susitikimo kine!