LAUKO KINAS: Širdys

Kalniečių parke
Originalus pavadinimas

Širdys

Šalis

Lietuva

Metai
2018 m.
Žanras
Drama, romantinis
Trukmė
110
Originalo kalba

lietuvių

Režisierius
Justinas Krisiūnas
Scenarijaus autorius
Leonidas Jacinevičius, Rolandas Kazlas, Justinas Krisiūnas, Julius Paškevičius
Prodiuseris
Lina Murinaitė
Operatorius
Julius Sičiūnas
Vaidina

Rolandas Kazlas, Roberta Sirgedaitė, Motiejus Ivanauskas, Liubomiras Laucevičius, Indrė Patkauskaitė, Algirdas Gradauskas, Deividas Breivė, Rokas Siaurusaitis, Justas Tervydis, Aistė Zabotkaitė, Andrius Alešiūnas, Airida Gintautaitė, Vidmantas Fijalkauska

 

Seansas po atviru dangumi Kalniečių parke 22:00 val. 

„Aš nenoriu būti gyva, aš noriu gyventi…” Šie filmo veikėjos Mildos ištarti žodžiai bene tiksliausiai atspindi pasakojimo esmę.

Istorija rutuliojasi praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio Lietuvoje, toli nuo miesto šurmulio vaizdingame gamtos prieglobstyje įsikūrusioje sanatorijoje. Tik šios įstaigos gyventojai – ne kokie nors senukai, o stebuklo belaukiantys paaugliai. Jie serga širdies ligomis.

Į šią sanatoriją ir patenka vaikinukas Saulius, neblogas bėgikas, netikėtai susmukęs distancijos vidury. Iš pradžių su naujoku bendros kalbos neranda ne tik sanatorijos direktorius, bet ir vaikų auklėtojas Andrius. Tačiau kantrybė gali nuversti kalnus...

Jau pačią pirmąją dieną Sauliui į akį krinta sanatorijos senbuvė, donoro širdies belaukianti Milda. Nors visi tikina Saulių, kad mergaitė – ne jo nosiai, vaikinukas neketina pasiduoti. Įprastas paaugliškas susižavėjimas palaipsniui perauga į tikrą pirmąją meilę. Meilę, kuri nepaiso jokių kliūčių, kuri nebijo draudimų, kuri negirdi proto balso, kuriai neįmanoma atsispirti, kuri yra pavojinga, kuri išlieka visam gyvenimui ir yra stipresnė net už mirtį.

Vaizdo įrašai