LAUKO KINAS: Gerasis bosas

Originalus pavadinimas

El Buen Patrón

Šalis

Ispanija

Metai
2021 m.
Žanras
Komedija
Trukmė
120
Cenzas
N-13
Originalo kalba

ispanų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Fernando León de Aranoa
Vaidina

Javier Bardem, Manolo Solo, Almudena Amor, Óscar de la Fuente

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante. Gerasis bosas begėdiškai kišasi į pavaldinių asmeninius gyvenimus ir peržengia visas įmanomas ribas, sukeldamas grandininę reakciją ir nenumatytas pasekmes.

„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje (įtrauktas į trumpąjį nominacijų „Oskarams“ sąrašą), tiek namie (rekordinis skaičius Ispanijos „Goya“ nominacijų), „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų. Velniškai žavingą, savo karjeros aukštumoje pasirodantį Javierą Bardemą pakvietęs vadovauti gamyklai, de Aranoa tiksliai sustyguoja satyrą apie morališkai žlugusią korporacinę kultūrą. Tai tragikomedija, kuri sukelia nevaldomą juoką ir pataiko į visus savo taikinius socialinėje hierarchijoje.“ (Andrei Tănăsescu)
 

Vaizdo įrašai