„Gero kino klubas” kviečia į kiną

 Jei myli kiną ir nebijai rašyti - žiūrėk filmus nemokamai Kauno kino centre „Romuva” su „Gero kino klubo" akreditacija. 

„Romuvoje” veikiantis „Gero kino klubas” pradeda naują sezoną ir kviečia nepraleisti progos atrasti art-house kiną - pamatyti naujausius europietiškus filmus, susipažinti su kino klasika, dalyvauti išskirtiniuose kino renginiuose ir festivaliuose. Visi, norintys žiūrėti filmus ir dalintis įspūdžiais rašydami recenzijas bei apžvalgas, jau dabar gali registruotis klubo akreditacijai gauti. 

Viskas labai paprasta, galite gauti vienos savaitės arba vieno mėnesio akreditaciją. Su šiomis akreditacijomis Kauno kino centre „Romuva” filmus galėsite žiūrėti nemokamai. Su vienos savaitės akreditija 7 dienas galėsite žiūrėti repertuaro filmus, o po jų turėsite dar savaitę paruošti dvi recenzijas apie įsimintiniausius iš jų.  Su vieno mėnesio (keturių savaičių) akreditacija visą mėnesį „Romuvoje” filmus  taip pat galėsite žiūrėti nemokamai. Per šį mėnesį turėsite paruošti 3 recenzijas apie pasirinktus filmus, po vieną recenziją per savaitę. 

Išankstinė rašymo patirtis nėra būtina. Visi akreditacijų gavėjai turės galimybę dalyvauti nemokamuose rašymo mokymuose, o galutinius tekstus padės paruošti „Gero kino klubo” redaktorė. Geriausi tekstai bus publikuojami „Gero kino klubo” internetiniame kino gide „Kinas Kaune”. 

„Gero kino klubas” jau trečią sezoną buria žmones, kuriems kinas yra svarbus, taip pat tuos, kurie po filmo nenori palikti kino salės ir noriai dalinasi šia savo aistra. Prie klubo veiklos gali prisijungti visi norintys, svarbiausia - aistra kinui, noras pamatyti išskirtinius filmus, lavinti kritinį mąstymą ir rašymo įgūdžius.”- pasakoja klubo koordinatorė Judita Ragauskaitė.

Registracija jau prasidėjo ir vyks iki lapkričio 9 dienos. Registruotis galite čia: https://goo.gl/ZR53BK

Daugiau informacijos: https://goo.gl/3hL95T