LAUKO KINAS: Ratai, taurės ir La Manča

Originalus pavadinimas

In The Bottle

Šalis

Prancūzija

Metai
2020 m.
Žanras
Dokumentika
Trukmė
71
Cenzas
N-13
Originalo kalba

prancūzų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Favio Vinson
Vaidina

José Garcia, Thierry Barré, Joël Dupuch

Esant nepalankiam orui, renginiai perkeliami į kino teatro Didžiąją salę. Įprastai lauko kino seansai vyksta Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (Vytauto pr. 52).

Trys vyrai, vintažinis Mini Cooper‘is, 2000 kilometrų kelyje ir daugybė vyno – taip trumpai galima būtų apibūdinti nuotaikingo dokumentinio filmo „Ratai, taurės ir La Manča“ siužetą.

Thierry Barré, José Garcia ir Joël Dupuch leidžiasi kelionę automobiliu iš Prancūzijos į Ispaniją. Keliaudami į La Mančo regioną ir ketindami mėgautis garsiausio Servanteso kūrinio pėdsakais, ant automobilio stogo vyručiai užbogrina 15 kg sveriančią Don Kichoto skulptūrą – tai neatsiejamas šios kelionės atributas! Išriedėję senutėlaičiu automobiliu, trys inteligentai kelionėje lanko vietinius vyndarius, žvangina vyno sklidinomis taurėmis ir dalinasi savo aistra gyvenimui, menui ir meilei. „Feel good“ filmų atstovu vadinamas „Ratai, taurės ir La Manča“ garantuoja 71 minutę įdomių pokalbių, aistros, atsipūtusios nuotaikos ir, žinoma, labai daug vyno – tereikia drauge leistis į kelionę.

Vaizdo įrašai