KINAS KAIP TERAPIJA: Gražus sūnus

Reikalinga išankstinė registracija
Originalus pavadinimas

Beautiful boy

Šalis

JAV

Metai
2018 m.
Žanras
Drama
Trukmė
120
Cenzas
N-16
Originalo kalba

anglų

Subtitrai

lietuvių

Režisierius
Felix Van Groeningen
Scenarijaus autorius
Felix van Groeningen, Luke Davies
Prodiuseris
Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner
Operatorius
Ruben Impens
Vaidina

Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Amy Ryan

Naujasis Felixo van Groeningeno filmas, paremtas bestseleriu tapusiais tėvo ir sūnaus Davido bei Nico Scheffų memuarais, pasakoja daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe. Širdį verianti, bet įkvepianti patirtis atskleidžia pasikartojantį išgyvenimo, atkryčio ir išgijimo ciklą. „Oskarui“ už vaidmenį filme „Vadink mane savo vardu“ nominuotas Timothée Chalamet kartu su Steve’u Carellu įkūnija įtaigius ir jaudinančius tėvo bei sūnaus santykius.

Kino terapijos seansą pristatys medicinos psichologė Monika Medzevičienė, dirbanti su elgesio ir emocijų sunkumus ar sutrikimus turinčiais vaikais ir paaugliais bei psichikos sutrikimus ir negalią turinčiais suaugusiaisiais

 

Renginys nemokamas, tačiau privaloma registracija: https://forms.gle/ofAkqADcVBcKQwri8.

Renginyje reikalingas galimybių pasas.

Seansas vyks Kauno kultūros centre, Vytauto pr. 79, Kaunas.

 

Kino terapijos seansų „Kinas kaip terapija“ ciklas yra projekto „Istrigę celiulioide — kinas kaip socialinės integracijos priemonė“ dalis, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo „Interreg“ lėšų.

Projekto partneriai: Elko kultūros centras, Kauno kultūros centras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Interreg logotipasElko kultūros centro logotipas

Vaizdo įrašai